Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg kell változtatni önmagam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kell változtatni önmagam vagy örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Az alaptermészetem kedves, de sokszor vagyok szkeptikus ezért szoktam megjegyzéseket tenni. Néha hisztizek, és általába sokat szoktam kérdezősködni, mert szeretem ha megértem a miérteket.

Ezzel az a baj, hogy szerintem sok fiút elriasztok vagy csak egy beszélgető társnak vagyok nekik jó. Törölje ki ezeket a tulajdonságaimat azért, hogy párt találjak vagy lesz olyan, aki így elfogad?


2013. aug. 18. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Lesz aki így szeret majd.
2013. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem pont jó lenne egy ilyen lány (ha létezni itt a környékben), mert mindig nehezményezem, hogy sosem kérdeznek.
2013. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgyis csak a külső számít,ha jól nézel ki,akkor kérdezhetsz bármiről bármennyit,ha csúnya vagy,akkor pedig senkit nem érdekel,hogy jó beszélgető partner vagy-e,vagy sem.
2013. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

173 cm 72 kb, sötétbarna haj, zöld szem, egyetemet végzett

25 éves.

???

2013. aug. 18. 21:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos találsz majd valakit, aki majd úgy fog szeretni Téged ahogyan vagy :)
2013. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen megjegyzéseket szoktál tenni? Lehet,hogy túl kritikus vagy a fiúkkal és ez riassza el őket?
2013. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Általában cinikuskat..de már próbálom magam vissza fogni és inkább MEG SEM szólalok, de az arcom mindent elárul.....csak éppen azt nem, hogy totálisan nem rossz szándékból mondom ezeket a megjegyzéseket..távol álljon tőlem, hogy bántsak másokat...

(Pl.: karácsonyi vásáron elsétált mellettünk egy szerelmes pár és össze bújtak..én meg erre: 'hmmm..de szép a szerelem, lesz ez még ígyse!'..persze viccesnek találták a barátaim, meg mosolyogtunk rajta..de ez a hozzáállásom tökre ellentétben van azzal, hogy vki bemerjen nálam próbálkozni.)

2013. aug. 18. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, úgy hogy nem okozna gondot egy ilyen nő. :D
2013. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem pont ezek a megjegyzések riasszák el a próbálkozókat.Megjegyzéseket már csak némi imeretség után érdemes tenni szerintem,mert okoskodásnak,vagy kritikának tűnhetnek.
2013. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy nem illik megjegyzéseket tenni tök ismeretlen emberekre és írtam is hogy tényleg nem akarok senkit megbántani, de egyszerűen néha boldogságot okoz cinikusnak lenni..tudom h gáz h ez okoz örömöt!


De azért látom, h vannak hozzám hasonlók :D..pacsi! lehet szétoltanánk egymást is XD

2013. aug. 18. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!