Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megsértődött rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megsértődött rám, mert visszaszóltam neki. Nem jelentkezik. Hívjam én? Többi lent.

Figyelt kérdés
Folyton folyvást azzal szekált, hogy minek nekem Armani napszemüveg, RL ruhák, LV bőrönd, mikor Afrikában emberek halnak éhen. A lényeg az, hogy adakozom is, csak nem Afrikába, hanem Magyarországon, mert itt is vannak éhező és magyar gyerekek, talán a saját fajtámat helyezem előtérbe. Visszaszóltam neki, hogy ha majd ő is a fizetése legalább 20%-át Afrikába küldi, akkor csesztessen és megsértődött, rám vágta az ajtót. A kapcsolatunk eleje óta ezt hallgatom és elegem lett. Ezek csak tárgyak és nem értem, hogy miért van számára ekkora jelentősége a napszemüvegemnek. Hívjam én, vagy hagyjam?

2013. aug. 18. 21:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
"saját fajtámat" Na ennek fuss neki kérlek mégegyszer!!
2013. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hagyd!! Majd megnyugszik.. Amúgy meg ha van rá kereseted akkor költsd, ebbe neki semmi beleszólása nincs, még akkor sem ha együtt éltek. Ez jó lenne vele tisztázni. De így sajnos nem tudsz majd élni.. Ezen gondolkodj el!
2013. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt és nem is szándékozok vele összeköltözni. Ő is dolgozik, én még tanulok, de az egyetem mellett dolgozom is. Eddig nem szóltam, de mostmár nagyon elegem van ebből.
2013. aug. 18. 21:44
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak akkor zavarna engem ha az én pénzemet költené erre.


Egyébként más téma, de abból nekem is elegem van h a magyarok Afrikába viszik az ételt gyógyszert ruha minden egyebet, holott itt hazánkban is nagyon sok éhező szegény ember van, előbb itt saját házunk táján kéne rendet rakni.

Dehát kell a reklám..De azéárt tényleg zavar.

2013. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Add nekem, kajak ugyanez vagyok (sajnos) csak lányba. :D Megyünk együtt Afrikába :O Vagy ő csak járatja a száját?
2013. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
9%

A hozzád állása a pasidnak borzalmas. Amikor megismert téged, akkor is szeretted a menő, márkás cuccokat, mégis elfogadott. Ha nem tud úgy szeretni, akkor kopjon le a francba.


Ettől eltekintve a te hozzáállásod is borzalmas, mert nem az éhező gyerekek miatt nem "kell" venni ilyen cuccokat, hanem azért, mert ha igazán lenne stílusod, egyéniséged, vagy valamennyire le tudnád sz.rni a világ véleményét (rólad), akkor lennél igazán olyan nő, aki a pénzével nem ilyen szarságokat venne, hanem hasznos dolgokat. Gondolnál a jövőbeli gyermekedre, családodra, és félre tennéd, vagy vennél belőle hasznos dolgokat. (nem adok tippeket, mert te menőmajom vagy... és ne az afrikai gyerekek miatt nem kell ilyet venni... hanem mert nem ér egy táska annyi pénzt, mint amennyibe kerül!) (ugyanolyat kapsz negyed annyiért más márkából, vagy turiból)

2013. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
mindenképpen hagyd, ne keresd! majd ő hív ha szeret nyugi!
2013. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Az LV bőrönd igenis megéri a pénzét. Nagyon elégedett vagyok vele. És nem a monogramos van a tulajdonomban, hanem a fekete-szürke kockás, ami nem olyan feltűnő és jobban tetszik. Egy cuccom sem feltűnő és vannak átlagos márkájú ruháim is. Nem ez számít. Van saját stílusom és szeretem az egyedi darabokat. Nem értem, hogy ezzel mi a gond. Miért kell sajnálni ezt tőlünk? Ha nem telne rá, valószínűleg nem vennék, de ha megvehetem magamnak, akkor miért ne tegyem? Be vagyok biztosítva annyira, hogy nem kell aggódnom semmi miatt sem.
2013. aug. 18. 21:52
 9/24 anonim ***** válasza:
Magadat biztosítod be vagy valaki a háttérből?
2013. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Semmi sem drága csak a nemzeti dohány! Ha azt megtudja valaki venni, akkor szinte mindent meg tud venni.
2013. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!