Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon megsértődött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon megsértődött, mert egy napig kellett egy kis nyugalom meg magány nekem, mialatt nem beszéltünk. Hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat veszekedtünk mostanában a távolság és a nagy feszültség miatt, mindenen kiakadtunk, és már szinte vitából állt a beszélgetés. Egy napig viszont nem szerettem volna, hogy ez legyen, magányt akartam, hogy megemésszem az egészet, és gondolkodjunk el, aztán újult erővel folytassuk, tiszta lappal. Azon a napon nem beszéltünk, csak este kerestem.

Nagyon meg van sértődve, hogy miért nem válaszoltam neki, mert ő próbált keresni, és nagyon rosszul érzi magát, és hogy döntsem el mit akarok most kettőnkkel. Pedig ilyen meg sem fordult a fejemben, csak lehiggadni akartam.

Most alig ír nekem. Hogyan engeszteljem ki szerintetek, ha nem találkozunk? Nagyon megköszönném, ha adnátok valami tanácsot.


2013. júl. 12. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Használd a fantáziádat! ;)
2013. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne beszélj vele még egy napig, és akkor ő is átgondolja a duzzogás-veszekedés dolgot. De az elején azért most szólj neki h ha megnyugodott, majd akkor jelentkezzen.
2013. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

azt mondta, többet nem süllyed olyan mélyre, hogy ő folyton keressen, én meg nem válaszolok...

Elmondtam neki miért volt, ő meg most mintha csak kényszerből válaszolna arra, amit írok...

2013. júl. 12. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Térdelj elé és úgy engeszteld... a száddal! X)
2013. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. olvasd el mégegyszer...." Hogyan engeszteljem ki szerintetek, ha nem találkozunk? "
2013. júl. 12. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!