Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy a barátom miatt kevesebbet vagyok Apuval?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elég érdekes kérdés, de kicsit kifejtem.

Régen Apuval nagyon jó viszonyom volt, rengeteget voltunk együtt. Utána elváltak a szüleim, és a válás során Anyu pártját fogtam, amit már bánok. A lényeg, hogy akkor sokat romlott a viszonyom vele, viszont most helyrehoztuk, és nagyon nagyon jó!

Apu sokat dolgozik. Iskolaidőben csak reggel látom, amíg elvisz az iskolába, plusz hétvégente. Reggel 10-től kb este 23-ig nincs otthon. Amíg nem volt a barátom, általában a hétvégéket Apuval töltöttem és a Húgommal. Mióta van a barátom, iskolaidőben szombatonként szoktunk találkozni, és az az egyetlen egy nap, amikor Apuval is elmehetnék, így általában a barátommal vasárnapra áttettük iskolaidőben(csak hétvégén mehetek át a barátomhoz is).

Most itt a nyár. Apu kb 2-3 hetet itthon maradt minden nap, ennek a "szünetnek" a vége szerdán lesz, onnantól megint úgy jár be, mint régen. Ezeket a napokat most Apuval töltöttem, viszont holnap átmennék a barátomhoz(akit szeretek tényleg). De valahogy úgy érzem, hogy ha Apuval is lehetnék, és átmegyek a barátomhoz(akivel heti 2x találkozom), akkor elveszem az Apuval töltött időt. 18 éves lány vagyok, de egyszerűen nekem fontosabb az édesapukám, mint a barátom. Ugyanakkor a barátom meg nem akar velem sűrűbben találkozni, és iskolaidőbe hiába kérlelem, hogy többet legyünk együtt a hétköznapokon, nem, és csak hétvégén megyek át hozzá, amikor APuval lehetnék.

És most bajba vagyok, mert holnap megbeszéltem a barátommal, hogy átmegyek hozzá, de Apu is itthon lesz, és olyan rossz érzésem van, mert kissé haldoklik is a barátommal való kapcsolatom....lehet ezért van bűntudatom?


2013. aug. 18. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy szeretnél apukáddal is lenni (ami elvégre természetes) és mivel ő dolgzik, csak hétvégén ér rá, vgy osztozniuk kell valamilyen szinten a szabadidődön. Lehetne mondjuk hétvégén 1 nap a barátodé 1 nap apukádé. Vagy csinálhatnátok 3-an is valami programot, ha jól kijönnek egymással.


F/18

2013. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legyetek együtt hárman.

Amúgy istenien cuki nő vagy :)

2013. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

1. válaszoló, igen, eddigis úgy próbáltam, hogy pl. szombaton vagyok a barátomnál, vasárnap Apuékkal, utána felcseréltem, de valahogy sehogyse jó, mert ha lehetek Apuval mindkét nap, akkor szívem szerint Vele lennék..

A barátom megérti szerencsére, de mivel már rég láttam, így hiányzik Ő is.:( És a holnapi napot leis beszéltem már vele, de Apu jár a fejemben, hiszen Ő lesz mindigis a 'legfontosabb ' férfi az életemben, ha majd lesz kisfiam, azokon kívül.:)

2. válaszoló, hát köszönöm!! :D

2013. aug. 18. 23:06
 4/5 A kérdező kommentje:

Hárman sajnos nem lehetünk.:( Egyrészt a barátom nem szeretne velünk eljönni ide-oda, már felvetettem neki az ötletet, de eléggé tiltakozott.

Másrészt eléggé haldoklik a kapcsolat, meg sok olyan dolgot tett velem a barátom, ami miatt épeszű nő dobta volna, és ezeket Apu mind tudja, így mondhatni sokszor ellenszenves a barátommal, ha szóba kerül, hozzáteszem érthetően.:)

2013. aug. 18. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor gyere össze velem. Mindig ilyen nőt kerestem, akinek jó a kapcsolata az apjával.
2013. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!