Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon keveset találkozik velem, sokkal kevesebbet, mint az egyik barátjával. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

folyton azt hallom, hogy ma ne hívjam föl ekkor és ekkor, mert már ott lesz a legjobb barátja. vagy hogy most sietnie kell haza, mert megy hozzá. vagy hogy este nem jön msn-re, mert ott lesz a barátja. mi hetente 2-szer találkozunk iskolaidőben amit én elfogadtam jó ideig... de már kezd zavarni. most a karácsony miatt több, mint egy hétig nem tudunk majd találkozni, mert hazautazik (kollégiumban lakik, így egy városban lakunk), és 1-2 hete mondta, hogy majd most többször kijön elém iskola után, hogy kárpótoljon majd a távolléte miatt... de ez eszébe sem jutott, egyszer sem jött ki többször, de a barátja meg kétszer-háromszor is nála aludt. én max heti egyszer tudok ott aludni, de a találkozások száma csakis tőle függene. nem képes felkelni még 12 előtt azért, hogy velem találkozhasson, és miattam mintha sajnálna utazni... ma ezt mondtam neki, és mintha valami teljesen új dolgot mondanék. de tudom, hogy most ezen is inkább megsértődik, nem pedig bármit is változtat...


mit tehetnék? mivel adhatnám a tudtára, hogy ez nekem milyen rossz? én is találkozzak többet mással? vagy pl most holnap találkozok egy haverommal, és direkt legyek vele tovább, és csak utána menjek a barátomhoz? tanácstalan vagyok. elég nehéz vele:\


előre is köszi.


2009. dec. 17. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem akarok rosszalló lenni...de bizti h a barátja miatt taliztok keveset? Nem egy másik lány miatt csinálja? Én arra is gondolnék hogy szakítani akar, csek nem "meri" kimondani.

Elég gáz ha ilyen keveset foglalkozik veled, és mindíg talál kifogásokat.

2009. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
biztos, hogy a barátjával. ismerem őt, és viszonylag sokat beszélünk. meg volt már, hogy felhívtam, és akkor tényleg együtt voltak. szóval nem hiszem, hogy hazudna. alapból szeret, ezt tudom, csak borzasztóan lusta, és nem érti meg, hogy ez nekem rossz:( meg folyton azt hangoztatja, hogy ő az eddigi rossz élete miatt nem tud ragaszkodni annyira hozzám, mint ahogy én hozzá... de ezek szerint tud ragaszkodni, csak hozzám nem:(
2009. dec. 17. 16:39
 3/8 anonim ***** válasza:

hagyd a fenébe. önző majom. majd találsz olyat aki nemhogy kimegy eléd, de kis túlzással egész nap ott áll majd a sulinál. :)


hajrá:)



(ha pedig ezt semmiképp nem akarod, akkor próbáld ki azt a verziót,hogy amikor találkozni akar odaveted neki közömbösen ,hogy most nem jó mert jön a barátnőd és nagyon fontos megbeszélni valótok van és különben is a múltkor már megígérted neki ,hogy kifested a körmét. majd gyorsan rázd le.


ezt kb 2-3 x még megcsinálod és biztosan nem hagyja szó nélkül HA SZERET.)


mondom HA SZERET.


L/20

2009. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

elözönek 100% igazat adok! teljesen! bár nem tudom megérteni az ilyen férfiakat! az én barátom is imád a barátaival lenni,de ha csak teheti inkább velem van,mivel van köztünk 30km,de végre itt a szünet és együtt lehetünk 3 hetet :-))

nah szóval,nekem is volt egy barátom pár napig,mert kiakadtam! leirhatatlan amit müvelt,ö kezdett nekem irkálni meg találkozgatni akart. meg is tetszett, azt monta hogy feladja miattam a ,,rossz életét,, mert állandóan pókerezett,ivott stb... és hát ahogy belementem hogy járjunk rájöttem mit akar és hogy mé nyalizott, de dobtam,aztán ujra el akarta érni de már több eszem volt,az ilyen férfiakkal nagyon kell vigyázni,én kivánok neked sok sikert :-)) 18/L

2009. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mi már 2 éve együtt vagyunk, szóval annyira nem új a dolog. ha találkozunk, akkor mindig nagyon aranyos, meg tudom, hogy szeret, és úgy látszik, mintha örülne, hogy lát. de akkor nem értem, miért nem képes arra, hogy megnézi az órarendem, és kijön? vagy tényleg elég neki ez a két nap találkozás? amikor felhoztam neki, bocsánatot kért, de nem mondta, hogy ez másképp lesz és mentegetőzött, hogy nincs is annyit együtt a barátjával. szeretem, nem akarok szakítani vele egyelőre, úgy gondoltam, adok még pár hetet a dolognak, és utána döntök.


hetekig magamban hordoztam ezt, vártam, hogy majd másképp lesz, de nem. és most sem érzem rajta, hogy bármit változtatni akarna... mindig csak akkor találkozunk, ha én mondom, hogy mikor, pedig annyiszor kértem már, hogy lepjen meg:(


nyáron amúgy többet találkozunk, de most sem az egyetem vagy a munka miatt "nincs ideje", mert nem dolgozik és egyetemre sem igazán jár be, a délelőttöt végigalussza, utána esetleg tanul, vagy filmezik... nem is jár sehova.

2009. dec. 17. 19:45
 6/8 anonim ***** válasza:
mondtam már. dobd ki. nem vagy te 30 éves vénlány, hogy mindenképpen ő kelljen neked. ha ő nem képes tenni kettőtökért, akkor a későbbiek folyamán semmi komoly dolgot ne várj tőle. ismerem ezt a helyzetet. nagyon rossz volt nekem is.de jött az aki nem ilyen.akinek nem muszályból meg heti két napi együttlétből állok...
2009. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igazad lehet:\
2009. dec. 17. 22:17
 8/8 anonim ***** válasza:

persze h igaza van.

Írtad h neked kell kérned h menjen eléd. De ez így nem jó. Magától ha nincsen esze rá akkor....érted...minek erőltetni..

2009. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!