Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15eves lany vagyok es nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15eves lany vagyok es nagyon szegyenlos? Sos

Figyelt kérdés

Naa az van h most 25-en megyek talizni egy pasassal 2 eve ismerem neten keresztul de meg csak 1szer taliztunk akkor is a metroban 1-2 percet tudtunk beszelni na az is szornyen telt..nem birtam a szemebe nezzni egesz vegig a foldet bamultam mint egy idiota.O eszrevette h nagyon zavarban vagyok ezer meg simogatta az arcomat meg mondta h nyugodjak meg..de nem ment.

Most 25en talizunk este valahol..es szeretnem ha bnom jonne velem..de o szerintem kettesbe szeretbe velem lenni..de en tenyleg annyira rettegek...h mivan ha el szurok vmit vagy h nem fogok tudni megszolalni sem...mit tegyek h ne legyek ennyire szegyenlos?vagy h viselkedjek?


2013. aug. 19. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Noémi?
2013. aug. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gond,örülni fog hogy ketten mentek,dupla móka.
2013. aug. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maradj otthon babázni.
2013. aug. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egyedül (bár ha pasast írtál, remélem nem 25 éves O.o, akkor menjen a barátnő is), és előbb-utóbb feloldódsz, örökké senki sem szégyenlős. Attól függ, hogy ez randi vagy csak baráti találkozás. :)
2013. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez randi lesz:) egyebkent 17 eves xd
2013. aug. 19. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!