Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi szerint döntsek, vagy ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szerint döntsek, vagy ki mellett? Feldobni egy jól működőt egy izgalmas ismeretlenért? 20F

Figyelt kérdés

Huh... hol is kezdjem.


Szóval én egy 2,5 hónapja tartó párkapcsolatban élek egy olyan lánnyal, akire nem lehet panaszom, csak hogy tényleg el tudjátok képzelni magas, vekony, formas es gyonyoru arca van, emellé nagyszerű személyisége, amivel meg is fogott anno.


Mivel vagyonőr vagyok és 24 órás szolgálataim vannak, így elég sokat unatkozom, ezért úgy döntöttem, hogy regisztrálok egy ismerkedős oldalra, csupán időeltöltés céljából...


Hogy teljes legyen a kép magamról is pár szót: 187 magas vagyok, és 90-92 kiló között mozgok, 3,5 éve testépítéssel foglalkozom, tehát merem remélni, hogy a java izom :P (azonban nem szoktak 80kg-nál többet kinézni belőlem. Na és akkor most a lényeg: ez a bizonyos lány, aki rendesen belekavart nekem

mindenbe rám írt, hogy nem hiszi el a súlyomat, mondjam meg, hogy milyen magassághoz tartozik stb..tehát érdekesen indult a beszélgetésünk..próbálom sűríteni a szöveget, de aki már idáig eljutott az kitartó! :D Na én az elején elmondtam neki, hogy van barátnőm, erre ő azt is mondta h nem baj nem is akar(t) többként nézni rám mint barát, és kb 1 héten keresztül szinte mindn nap reggeltől estig beszélgettünk, ittuk egymás szavait...aztán találkozó...megbeszéltük hogy elmegyünk sörözni...na hát ebből az en reszemrol 5 az overol 3 barna sor lett, ami igen csak felfokozta a hangulatot...es szo mi szo megcsaltam a baratnomet, mert megcsokoltam ezt a lanyt...es akkor hirtelen bantam, de most igy erzem megtennem ura, es hogy nagyon kivanom. Azota is naphosszat beszelgetunk, őrlődünk azon, hogy lehet-e ez barátság még? Közben a páromat sajnálom, mert úgy érzem kész lennék szakitani vele ezért a lányért...mi a véleményetek?


2013. aug. 19. 05:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Letéptél egy virágot és most meg el akarod dobni egy másik virág miatt? Te ezek után meg sem érdemled a párodat.
2013. aug. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elég szar helyzetben érzem magam, ugyanis most egyikőjüknek sem kéne megbízni bennem, hiszen páromnak elmondtam, hogy megcsaltam, az új lány pedig gondolhatja azt, hogy ennyi erővel vele is megtenném..
2013. aug. 19. 06:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Te 1 szar szemét szar alak vagy!
2013. aug. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tipikus beszari viselkedés,nem a párodat sajnálod hanem neked kényelmes így,ahelyett h kockázatot vállalnál és férfiként viselkednél,inkább súnyítasz.
2013. aug. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dobd el a jól működőt, így lesz esélye tisztességes pasit találni. Pár hónap múlva meg dobjad az izgalmas ismeretlent, mert addigra ő is max a jól működő kategória lesz nálad....
2013. aug. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha megtennéd újra, akkor valószínűleg nem szereted a barátnődet. Akkor viszont semmi értelme mindkettőtök idejét vesztegetni.
2013. aug. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A megcsalás a gáz! Szakítanod kellett volna előtte a barátnőddel mielőtt megteszed! Viszont még fiatal vagy ahhoz,hogy 1 nő mellett letelepedj! Mindig azt nézd,hogy neked mi okoz örömet,de csak úgy,hogy soha ne bánts meg senkit! Kisebb a fájdalom és megalázás egy szakítás esetén,mint egy megcsalás alkalmával!
2013. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem éppicsé még egy kis tested, eszed az ugysem lesz soha és egy csóró gyökér vagyonőrként fogsz elpusztulni :)
2013. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok együttérzést :D Tudom jól, hogy görény féreg dolog volt amit tettem...de a szívem diktálta, és nem az eszem. A hűség döntés, nem érzés.
2013. aug. 20. 00:05
 10/10 anonim ***** válasza:
A francot a szíved..a farkad.:)
2013. aug. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!