Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják a szüleim, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a szüleim, hogy túl korai lenne egy barátnő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha valami rokonhoz megyünk akit ritkán látunk szinte mindig megkérdezi, hogy van-e már barátnőm még mielőtt azt mondanám, hogy még nincs anyám egyből rávágja, hogy még túl korai lenne. Szerintem viszont nem lenne korai sőt lassan ideje lenne. Kifejezetten nekem nem mondták, hogy ne legyen még csak így rokonoknál mondták. Elég sok velem egykorú ismerősömnek van/volt barátnője. Apám nem mondja, hogy korai lenne sőt néha célozgat rá, hogy lehetne is. Miért korai anyám szerint? Előre is köszönöm!14/f

2013. aug. 19. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyádat... Gondolatolvasók vagyunk, hogy tudjuk anyádnak mi az érvelése? omg... KI KELLENE KAPCSOLNI A ZINTERNETET!!!
2013. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem akar nagymama lenni!
2013. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy tényleg korai?
2013. aug. 19. 09:55
 4/7 anonim ***** válasza:
nem korai, szedj össze egy negyvenest :D
2013. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tènyleg korai egy "komoly kapcsolat" a te korodban. Az, hogy van egy lány, akivel suli után együtt fagyizol, hètvègèn összefuttok, esetleg adsz neki egy csókot, az mèg belefèr - de ennèl több nem. Márpedig a mai tinik között divat össze-vissza szezelni, havonta partnert váltani.


Tudom, hogy ennyi idösen te teljesen èrettnek èrzed magad, hiszen èn is voltam 14 èves, de mikor felnöttkènt visszatekint az ember, rájœn hpgy elkèpesztöen gyerek volt mèg, ès abszolút èretlen ahhoz, amit egy igazi kapcsolat magával hoz.


Nem kell sietni, nagyon ráèrsz mèg. Engem szerintem pèklapáttal vertek volna agyon, ha 14 èvesen hazaállítok egy pasival ès ma már nagyon ghálás vagyok ezèrt :D

2013. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam "komoly kapcsolatra" csak ahogy mondtad suli után találkozni, csóknál nem több mint ahogy ez sok velem egykorú ismerősömnél is van. Csak anyám szerint ez korai merthogy "ráérek még" ami részben igaz mert semmit nem kell elsietni de ez amit írtam még beleférne.
2013. aug. 20. 23:38
 7/7 anonim válasza:
Szerintem lehet, de ha szigorúak a szüleid akkor, csak azért mondják, de nem biztos. Így, hogy nem tudjuk anyukád érveléseit nehéz megmondani.
2013. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!