Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti is mindig arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is mindig arra vártok, hogy majd a fiú kezdeményez? Hogy bírjátok? Nem lenne okosabb nekünk is kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Engem elijeszt az, ha egy lány kezdeményez...mutassa ki max hogy tetszem neki..de többet ne tegyen..

17/f

2013. aug. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában arra vártam, de az utóbbi években a tettek mezejére léptem, és nem bántam meg! Több, mint egy éve így jöttem össze a párommal
2013. aug. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na erre én is kivi vok!
2013. aug. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Maximum ittasan kezdeményezek.
2013. aug. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem várok mindig arra. Már nem egyszer volt, hogy kezdeményeztem, de sajnos egyikből sem lett semmi. Viszont az egyik srác elmondta, hogy nagyon bátor voltam, hogy kezdeményeztem és mondta, hogy legyek büszke magamra XD Szóval rendes volt, nem bántam meg annak ellenére, hogy nem lettünk többek csak haverok.

Most azonban szüneteltetem a dolgot, azonban ha valaki nagyon de nagyon felkelti az érdeklődésemet akkor ismét a tettek mezejére lépek :D Legalábbis remélhetőleg sikerülni fog.

2013. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gondolkozom rajta, de ha egyértelmű hogy tetszem a fiúnak, megvárom hogy ő lépjen,és csak adogatom a jeleket és max ha nem lép több hét után akkor valami kis beszélgetést indítok (élőben persze, semmiképp sem chat-en)
2013. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem vártam erre.
2013. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!