Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó csajokat hol találok már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó csajokat hol találok már?

Figyelt kérdés

Nektek mennyire számít a külsőség és a pénz csak mert nekem van mindkettő mégse találok szintemnek megfelelő barátnőt.

Minden csaj vagy nem elég szép vagy elég trehány háttere van fater meg ki van akadva amikor hazaviszek egy ilyen csajt.

Szóval hol találok végre a színvonalamhoz méltó barátnőt ?



#gazdag #szép #jonők #jopasivagyok
2013. aug. 19. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A kukában turkálva
2013. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

'színvonalamhoz méltó barátnőt'


Hát ezzel a szöveggel barátom, sehol.

2013. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
86%
egód az már van, ha még eszed nincs is :D
2013. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
még jó hogy neked kell és nem apucinak. ha ilyet keresel sosem találsz igazit:d:/
2013. aug. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szállj le a földre, pattanj fel a gép elöl és keress barátnőt, könyvtárban vagy sporttelepen.Ott vannak normálisak de te mrg sem érdemelnéd!
2013. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért találsz magadnak ilyen barátnőt mert te sem ütöd meg a saját mércédet!
2013. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Könyvár hát nemtom az elég sznob dolog szerintem meg ott elvileg csendbe is kell lenni.

Sporottelepen probáltam de ott sosincs elég jónő :/ meg túl izmos néhány. Egyszer volt egy egész jó de az meg valami ócska családból jött szóval hamar lapátra került.


Amugy nemtom mi a gáz a szövegemmel tom mennyit érek ennyi, nem vok hajlandó valami középszerű csajjal összeállni. Bocs de ez van.

A kérdés az volt hogy hol keressek magasigényű csajokat nem az hogy én milyen vok.

2013. aug. 19. 17:48
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor miért kezdtél vele ? Ha nem felet meg ?
2013. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem vok röngengép nem látok minden részletet egy csjon. Jól nézett ki de mondon a családja elég csori volt meg gáz szal dobtam hamar.
2013. aug. 19. 17:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Rózsadombon nézz szét.
2013. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!