Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lány,23 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány,23 éves fiú felállás nagyon durva?

Figyelt kérdés
És nem csak ez, hanem a köztünk lévő 10 ezer km... (az élet hozta így, 3 hónapja tart ez az állapot valszeg addig marad, amíg ő 21 nem lesz )
2013. aug. 19. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Az még 5 év.

Ne írd le előre,hogy kitart a kapcsolat bár ne így legyen!

Egyébként nem vészes,nekem is van egy haverom aki pont ilyen felállásban van már egy éve egy nővel.

Szóval,nem te vagy az első.Nem durva szerintem.

2013. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Figy, ha ez a kapcsolat kibír 5 évet 10 ezer km távolsággal, akkor nem durva, mert 7 év korkülönbség ennyi idősen sok, de egyébként nem vészes.


Mondjuk nem sok pénzt tennék rá, hogy kibírja, de ne legyen igazam.


28/F

2013. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Az a durva, hogy te ebben akár egy minimális realitást is látsz.
2013. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

10 ezer km?

sokallom. sztem nemsok jövötök van így. bocsi..:/

2013. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem kicsit se, végül is minek veled egy korúakkal ismerkedni? egyszerűbb idiótának lenni nem?!
2013. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ. Szerintem nem kéne leidiótázni egyből, mert nem ismersz se engem, se a barátnőmet, így a szellemi fejlettségi szintünket sem, stb.

Igen, rettenetes ez a 10 ezer km, és nehéz hinni benne, de szeretem, és ki AKAROK tartani mellette. Csak rajta múlik, ha ő dob akkor beletörődik, de ha tőlem függ akkor együtt maradunk. Igen, 5 év rengeteg idő. De miért ne higgyek benne? :) Ha tényleg szeretem. Akkor már megéri hinni benne. Plusz nem egy olyan esetről tudok, ahol összejött... ha meg sem próbáljuk, akkor esélyt sem adunk annak, hogy összejöjjön, nekem ez a véleményem.

2013. aug. 19. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
hol lakik? szerintem esélytelen. ha 3 hónapja tart inkább hagyja rá, jobban jár. bár 16 évesen én sem láttam volna ezt be...
2013. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vészes, inkább a távolság... de sok sikert és boldogságot :)
2013. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!