Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az alkohol mentség erre? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkohol mentség erre? Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátommal, én 18, ő 19. Eddig még egyszer se volt ilyen... voltunk múltkor a haverjainál iszogatni, én nem nagyon ittam, de ő viszont elég sokat. És a lényeg, hogy valamin megsértődtem, ő pedig durván viselkedett, megszorított, aztán mondtam neki, hogy hagyjon, bocsánatot kért... mikor hazaértünk, akkor ugyanez eljátszódott még egyszer, és szó szerint féltem tőle, féltem, hogy bántani fog. Másnap azt mondta, hogy nem emlékezett rá, de sajnálja, és legközelebb ha ilyen előfordulna, akkor többet nem iszik.

Egyébként tudom, hogy szokott lenni benne indulat, erőszakosság, pl. ha nagyon ideges, akkor ráver az asztalra, vagy a falba, bár ez egy szinten normális, nem?

Vagy pl. enyhén rasszista, és szerintem nem nagyon sajnálná őket, ha az lenne a sorsuk, mint a zsidóknak régen...

Ezek a dolgok ugye nem jelentik azt, hogy esetleg később, ha veszekednénk, és nagyon ideges lenne, akkor megütne?

Mellesleg vagy 2 és fél éve volt ilyen, hogy mikor részeg volt, nagyon összevesztünk, és többször is ellökött magától...



2013. aug. 4. 17:31
 1/9 A kérdező kommentje:
szóval nem nagyon sajnálná a romákat* ez kimaradt, és az is, hogy lány vagyok, de szerintem ez kiderül
2013. aug. 4. 17:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a rasszista dolog hogy jön ide? Cigány vagy?
2013. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ezek szerint ő ilyen ember, nincs annyira vele egyedül, de így előfordulhat, hogy később megüt egyszer... :/ Nem szándékosan teszi, de ő ilyen.
2013. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, eléggé elszomorító, hogy ennyire nem tud uralkodni magán. Elfojtja magában az indulatait és gondolom az alkoholtól felbátorodik és mégha nem is te vagy a dühösségének oka, akkor is rajtad vezeti le, mert te vagy épp kéznél.
2013. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A rasszista dolog úgy jön ide, hogy a szomszédaink cigányok, mindig idegesítenek minket, én nem vagyok az... de velük szemben nagyon indulatos, csak ennyi.

Régen, szintén kb. 2 éve volt sokszor az, hogy nagyon csúnyán veszekedtünk... állandóan azt mondogatta, hogy szakít. Szerencsére az az időszak már elmúlt.

2013. aug. 4. 17:41
 6/9 anonim ***** válasza:

És a szomszédaidnak mi köze ahhoz, hogy a srác agresszív, vagy nem? Teljesen lényegtelen infónak tűnik, nem tudom hova tenni.


Amúgy meg ha valaki agresszív, az nem azt jelenti, hogy bántani fogja a nőjét, én is az vagyok, nagyon könnyen fel tudnak idegesíteni, de max üvöltözésig fajul a dolog - mármint nőkkel.

2013. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én elítélem az emberek /tömeges/ irtását, ez erőszakos tevékenység, és aki ezzel egyetért, az se sokkal különb, mint aki végrehajtja, mert nyilván az illető is végrehajtaná, ha tehetné... és akkor már tömeggyilkosról beszélünk. Végül is ennek semmi köze nincsen ahhoz, hogy valaki mennyire erőszakos-e vagy sem... ?!
2013. aug. 4. 17:51
 8/9 Szenii válasza:
75%

Elsőkézből mondom, hogy bizony van ilyen, exemmel anno nem is mertem részegedni, mert folyton beHulkult, szétverte az ajtót, stb. Emellett ő is rasszista, és könynen dühbe jön, de engem soha nem mert volna bántani, ezt tudom.

A pasik sajnos sokzsor bunkók, mikor isznak, ezt olyankorne vedd magadra, másnap haragudni fog magára emiatt és bocsánatot kér.

Az pedig nagyon is jó a részéről, hogy hajlandó lenne leállni a részegedésről, csak hogy véletlenül se bántson téged. Ez szerintem nagyon sokat elárul róla és az irántad érzett szerelméről is... :)

2013. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A tömeggyilkosság és egy másik népcsoport kiírtása csak szájkarate, azon felesleges agyalni.


Viszont aki alapból erőszakos, abból az alkohol csak jobban előhozza. Hogy mennyire agresszív azt a mindennapokban tudod megfigyelni: a fal és az asztal "leküzdése" nem hinném hogy természetes lenne. Én legalábbis leéltem 27 évet úgy, hogy nem ütögetem egyiket sem.

Te ismered a kollégát, de szvsz ha a feszültséget csak ütögetéssel tudja leküzdeni, akkor lehet előbb-utóbb te is fogsz kapni egy-egy taslit.

De fiatalok vagytok, alakulhat a dolog mindkét irányba (mármint a te szempontodból nézve jó és rossz irányba is) - szerintem elég ha figyelsz rá hogy miket csinál, hogy hogyan reagálsz az meg csak tőled függ.

2013. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!