Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat akarok? Főleg pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat akarok? Főleg pasik válasza érdekel. NEMET, KORT ÍRJATOK.

Figyelt kérdés
2-3 hete vagyok együtt a pasimmal, de a múlt héten is csak 2-szer beszeltünk telefonon, mindkétszer én hívtam. Aztán eljött, találkoztunk, mert nem egy helyen lakik...Tudom, hogy dolgozik, de azért nem 24 órában. És szerintem azért kereshetne o is gyakrabban..
2013. aug. 19. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Két vége van a telefonnak. Ha leráz úgy is, akkor vond le a tanulságot.
2013. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igazad van kereshetne ő is néha...17F
2013. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Felejtős. Amelyik pasinak te kellesz az le sem akad rólad, el sem bír engedni(főleg ha beloptad magad a szívébe), mert fél hogy nem talál meg többet.
2013. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akarsz sokat.

18/F

2013. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem rázott le, meg mondom, hogy aztán eljött hozzám és nem én mondtam, hogy jöjjön..
2013. aug. 19. 19:50
 6/12 anonim ***** válasza:

Én tuti hívnám a csajomat amikor csak tudnám, vagy 1-1 sms amikor annyi időm van... Ez így nem ok, ne mis keres meg semmi... Jól írja az előző, hogy ha valaki téged akar, le sem akar akadni rólad, amikor tud hív, amikor tud megy hozzád vagy találkoztok valahol...


22/F

2013. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen sokat nem/kor :DD
2013. aug. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ha ez az egész így folytatódik ne várj jót az egésztől...

egy kapcsolatban nem heti 1-2 beszélgetés kell hanem sok együttlét hogy minél jobban összemelegedjenek..

2013. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De ha annyira nem akarna semmit, nem is jött volna el hétvégén, nem? Mert csak miattam jött, kettesben voltunk.. És jött volna szombaton is, csak nekem az nem volt jó..
2013. aug. 19. 19:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen csak nem szeret telefonálni :S egyébként igen igazad van kereshetne ő is 19/F
2013. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!