Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy számára rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy számára rosszul eső mondat miatt időt kért! Azt mondta nem szakitunk csak neki idő kell hogy elfelejtse ezt az egészet! Azóta nem találom a helyem! 2 és fél éve vagyunk együtt és ez a legnagyobb vitánk volt eddig. Visszajön hozzám?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 08:22
 1/9 ASOT ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Már együtt laktatok és ő most haza ment?

Mi volt a szöveg, ha lehet tudni?

2013. aug. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet egyszerűen őszintének lenni??

Ha valaki időt kér egy kapcsolatban az nem jelent mást csak szakítást. Csak az illetőnek nincs képe egyből szakítani, és nem tud okot mondani.

Mivel nem akarja a másikat csúnyán megsérteni jön a szokásos szövegek.

Előbb időt kér valami piti ügy miatt( nálatok a balhé miatt)

Majd egy idő után jön a következő szokásos szöveg

" Jobbat érdemelsz nálam

szeretlek, de nem akarlak megbántani

nem vagyok elég jó hozzád " stb....


Szóval ha valaki nem képes megbeszélni egyből a problémákat és időt kér, az egyenlő a szakítással.

Ez így volt 30 éve, 20 éve, 10 éve és most is így van....

2013. aug. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a párom 23 én pedig 28 vagyok!én is igy vagyok ezzel ha szakítani akar mondja meg nem kell rizsázni!a mondatot amit mondtam..megértem mert az én balfékeskedésem volt,de ha nem gond akkor nem irom le!!de azt tudom hogy nem ezt kellett volna mondanom mert rosszul esett neki!
2013. aug. 20. 09:04
 4/9 A kérdező kommentje:

nem laktunk együtt csak sűrűn itt aludt és a cuccait hazavitte egyszerre és azt mondta rá hogy nem a helyzetnek szól!úgy is haza vitte volna!

és levelezik egy sráccal akivel sokat dolgozott együtt és azt mondta hogy szimlán csak haver és semmi sincs köztük amikor rákérdeztem!elhihetem ezt neki!!azt mondta szeret csak már nem gy mint az elején!!

2013. aug. 20. 09:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már te sem mered leírni egy rakat ismeretlen személynek az internetek, akik azt sem tudják, hogy te vagy a "barátnőd" tudnák ki lenne, akkor bizony nyakig ülsz az ürülékben, és lehet már hullámzik is!
2013. aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jaja, mellesleg ha nem írod le, mit mondtál, érdemi segítség nem fog jönni, szóval felesleges volt kiírnod a kérdést...

megnyugtatást ne várj, valószínűleg szakít veled

2013. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igazából kiderült hogy a háziorvosa félrediagnoztizálta és méhnyakrákos sejteket találtak nála!én erre azt mondtam hogy nyugodjon meg semmi baj nem lesz és utána megkérdeztem hogy a gyerekről mondjak le??mármint hogy lehet e terhes vagy nem!!és tényleg szemét kérdés volt de ezt már nem lehet visszacsinálni!!
2013. aug. 20. 10:01
 8/9 A.R. ***** válasza:
Remélem nálatok nem ez lesz nálnuk az volt h a bnőm 1.5 év után eljegyzés után kért 1 hónap időt aztán még időt de szakítani akar. Ilyen nincs hogy adj időt. Ha szeretek valakit nem kérek időt. Másik pasi van a dologban ez csak egy jó indok volt, szép lassan le fog építeni emrt sajnál.
2013. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hála istennek nem lett komolyabb baj!gyógyszert kellett beszednünk mind a kettőnknek ő még mindig kaja a szurikat!de el múlik majd neki!!de ezért nemi életünk sincs!kerek 1 éve kértem meg a kezét és pont az évfordulón kérte az időt!!remélem nem fog elhagyni a srác miatt!!csak haver azt mondta és nem ordított le h elolvastam az üzeneteket!tudom hogy szeret és én is!!
2013. aug. 20. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!