Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerelemből lehet együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerelemből lehet együtt két ember boldog?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam el mindenki úgy favorizálja hogy így szerelem úgy szerelem,de vajon ha két ember össze házasodik együtt élnek és boldogok muszáj életük végéig szerelemben lenniük nem működhet úgy a kapcsolat hogy jól el vannak együtt meg mindig számíthatnak egymásra,de mégsincs az hogy jaj úgy hiányoztál majd meg őrültem meg ilyen olyan dolgok de mégis szeretnek együtt lenni.

2013. aug. 19. 23:18
 1/7 Komplikato ***** válasza:

Nem, nem működik. És erre példának tele van olyan családokkal a világ, ahol mér 5-10-15 éve csak megszokásból vannak együtt és igazából mindenkinek csak rossz és kínos.


Olyan helyeken és szituban szokták bedumálni, hogy ez így működik ahol kényszer házasság van vagy nem választhatnak a felek ...

2013. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj a szerelem nem örök az átalakul szeretetté szerintem az ember be dumál magának mindeféle dolgot irány vissza az őskor mikor mindenki egyedül van az lenne a természetes miért erőszakoltunk magunkra akkor egy ilyen kúltúrát
2013. aug. 19. 23:35
 3/7 anonim ***** válasza:

A szerelem természetesen idővel elmúlik és akkor a párok, házas emberek ettől függetlenül boldogan élnek egymás mellett. De attól, hogy "csak" szeretet van, ugyanúgy hiányzik az embernek a másik.


Barátnőm szülei több, mint 20 éve házasok. Az apukája kiment külföldre dolgozni, az anyja meg abban az időben tiszta stresszes volt és érzékenyebb, alig várta, hogy hazaérjen a férje, úgy hiányzott neki :)


"de vajon ha két ember össze házasodik együtt élnek és boldogok muszáj életük végéig szerelemben lenniük"


Ennek nincs értelme. A szerelmet nem a muszáj szó határozza meg.

2013. aug. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, lehetnek együtt boldogok ha vonzódnak egymáshoz, elfogadják egymást és elégedettek testileg-lelkileg a másikkal. Szerelem csak bónusz ami a kiváltságosoknak jár.
2013. aug. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kérdező kommentjére reagálva, szerintem eléggé koraérett vagyok, mert ahogy elnézem a korosztályomat ők csak AZT látják mindenhol nekem meg még barátnőm sem volt, és a témánál maradva, szerintem igenis kell az ember mellé valakim mert az ember társasági lény és az embernek is kell egy ember aki szereti, (és itt most nem a szülői szeretetről beszélek) mert az ember nem lenne meg egyedül.

Én csak remélem, hogy egyszer lesz bátorságom, és elkezdem keresni a nagy Ő-t, mert a gép előtt üléssel nem fogom megtalálni, az is biztos :\

17/F

2013. aug. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem kell keresni :) Akkor jön, mikor a legkevésbé számítasz rá!
2013. aug. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ma 10:04


Ja ez nagy baromság már hogyne kéne keresni gondold már meg aki nem nagyon jár társaságba az várja a sültgalambot hogy a szájába repüljön?Hát nem mert sajnos semmi nem történik magától.

2013. aug. 20. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!