Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedtetek a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedtetek a barátotoknál? Szerintetek miért nem beszélgetnek?

Figyelt kérdés

Barátommal 3éve vagyunk együtt, ritkán meek náluk mert még tanulok.Ha elmegyek náluk nagyon zavarban vagyok, nem kezdeményezek beszélgetést.Azt nem mondom h soha, de valahogy nem jut semmi az eszembe amiről az anyósékkal elbeszélgethetnék.Úgy gondolom elvégre nekik kellene oldani a feszültségemet azzal, hogy kérdezgetnek, és beszélgetünk.Van úgy h kint ülök a konyhába és nem szólalunk meg sem.A barátom azt mondja h nem szoktak rólam semmi rosszat gondolni.És mondani sem.Próbálok segíteni, takarítok, meg amit kell.Főzni nem szoktam mert nem tudok.Unatkozni is szoktam mindenki eljár dolgozni.:S

Segítsetek!


2009. okt. 29. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon negatív képet alkotsz magadról, ha szótlan maradsz az anyósékkal(nem, nem az ő dolguk a társalgás indítása és fenntartása). Én ilyen helyzetben azt hinném, hogy lesza.rsz engem, nem tisztelsz meg a beszélgetéssel. Sosem bírtam a szótlanokat. Egyszerűen hozz fel egy témát: ha takarítasz, vagy besegítesz, mondj valami elméset egy a mosószerről, a lényeg az, hogy indítsd be a beszélgetést. Ha erőltetett az egész, az még rosszabb. Az is jó, ha csak meghallgatod őket és helyeselsz, és akkor szólsz hozzá, ha érdemi hozzáfűznivalód van.
2009. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ők soha semmi másról nem beszélnek csak a munkáról.A mezőgazdaságról, merz azzal foglalkoznak.Apósom is ül a konyhában olvassa az újságot és meg sem szólal.Kellemetlenül érzem magam, és bejöttem.

20/L

2009. okt. 29. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:

A legjobb ha utánaolvasol a mezgaz mai helyzetéről hogy hozzátudj szólni,legyél e témában naprakész.Hidd el be fogsz náluk vágódni.Néma gyereknek anyja sem érti a szavát:>

27/F

2009. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!