Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet érezni lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet érezni lány barátotoknál?

Figyelt kérdés
hogy több is lehetne, de egyikőtök se tesz semmi lépést, esetleg történet, hasonló helyzet?
2011. ápr. 25. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
kicsit bővebben leirod?:D...
2011. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem igazán értem a kérdést.

Te fiú vagy és az egyik lány barátod iránt kezdessz érezni valamit?

(mer ha igen nálam is ez a helyzet csk én már jól benne vagyok és nekem van még egy zavaró tényező, hogy a legjobb barátomnak is már régóta tetszik ez a lány. :S)

2011. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, szóval, van egy lány barátom, és ugy érzem mintha meglenne köztünk egy pici plussz a barátságon kívül, nem szerelem, de mégis több mint a barátság. Szerintetek ezt lehet érezni, vagy csak behaluzom? Esetleg valakinél valami hasonló dolog/tapasztalat/történet?
2011. ápr. 25. 22:37
 4/6 anonim válasza:
Hát mint írtam nálam is ez lett. Barátokként indultunk de most már mindkettőnk részéről érzek többet is.(részegen már csókolóztunk is), viszont nekem ugye van az a bizonyos harmadik aki bezavar, mert a legjobb barátomnak ez a lány már nagyon régóta tetszik, és nem tudnék így kiszúrni vele. :S
2011. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátomból lett a szerelmem :)
2011. ápr. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lábszagot kérdezed?
2013. aug. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!