Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos vagyok neki? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos vagyok neki? Van egy fiú, akivel több mint egy éve ismerkedtem meg egy buliban. Együtt voltunk 3-4 hétig, ami azt jelent h mindennap találkoztunk. Majdnem egyszer csak közölte, persze csak az uszulásomra, hogy unt együtt lenni.

Figyelt kérdés

Ezután majdnem 3/4 évig csak bulikban találkoztunk, persze véletlenül. Neki volt barátnője, akiről állította h nem szerette.

Közben persze msnen tartottuk a kapcsolatot, úgy mond "haveri alapon".

Már teljesen belenyugodtam a dologba, hogy ennyi volt. El is döntöttem, hogy ki jövök Franciaországba tanulni, egy évre.


A kiutazásom előtt nem sokkal, megint indítványozott egy találkozott.

Együtt aludtunk csókolóztunk, ez még pér alakommal megismétlődött.


Miután kijöttem továbbra is tartottuk a kapcsolatot. Mondta, hogy hiányzom neki,hogy bármi baj van őt hívhatom.


Már fél éve itt vagyok, 2 alkalommal voltam otthon mind kétszer találkoztunk, csókolóztunk együtt aludtunk.

(mindezt szex nélkül)


Viszont tudom, hogy sok lánynak szereti tenni a szelet egyszerre. Nem tudom eldönteni, hogy egy vagyok e neki sok közül, vagy tényleg jelentettem neki többet is.


Nem sokára megyek haza és jó lenne együtt lenni vele :)


2010. jan. 24. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Valamit biztos jelentessz neki, mert ha akár veled egy időben több lánynak is csapja a szelet, nem hinném, hogy megtartott volna egy távkapcsolatot, még ha csak ilyen formában is közeledtek egymáshoz. Úgyhogy valahol biztos ott vagy a szíve mélyén:)!
2010. jan. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

(bocsi, jelentesz, csak így szimpla sz-szel)

És esetleg ha most tényleg más lányokkal is együtt van, nem tudod valakivel megfigyeltetni, éppen mit is csinál szabadidejében? Meg aztán már egy fél éven túl vagy, nemsokára újra itthon és ha mindketten aarjátok, szorosabbra is lehet fűzni a kapcsolatotokat!

2010. jan. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ooh csapja a szelet, igen ezt a kifejezést kerestem. :) Köszönöm a válaszod:)
2010. jan. 24. 00:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha bármit is jelentenél neki akkor együtt lennétek,nem dobott volna ki 3-4 hét után.bocs,de ez a véleményem.
2010. jan. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet :) A véleményetek miatt írtam, nem azért h ámítsatok. köszi :)
2010. jan. 24. 16:57
 6/10 anonim ***** válasza:
ezt így nem lehet megmondani h szeret-e tényleg...ezek alapján ...ezt tőle kell megkérdezned..hogy mit akar tőled ...hogy őszintén szeret-e!!!
2010. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tőle ezt így nem lehet :) Azért köszi a válaszod :)
2010. jan. 25. 21:21
 8/10 anonim ***** válasza:
(előző vagyok)...miért nem lehet?????
2010. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

egyikünk sem nagyon a szavak ember. én nem könnyen beszélek az érzéseimről, és ahogy észrvettem ő sem nagyon. Sőt ő kifejezetten rébuszokban beszél.

némi alkohol hatására ez pozitív irányba változik ugyan, de itt van ugye a távolság, no meg azért nem nézhetek mindiga pohár fenekére, hogy ha komolyabb dolgokról akarok beszélni.

2010. jan. 26. 22:12
 10/10 anonim ***** válasza:
háát..én nemtom...ha nagyon meg akarod akkor bizt meg tudod kérdezni(még mindíg előző vagyok)
2010. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!