Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék barátnőt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Én egy 20 éves egyetemista srác vagyok. Eléggé visszafogott a lányokkal kapcsolatba, például buliba vagy akárhol én nem tudok csak úgy odamenni egy ismeretlen lányhoz és leszólítani. Félek a visszautasítástól és hogy utána mit fog rólam gondolni. Emellett még az is probléma, hogy nem tudom mit mondjak neki. Emellett hiába mondják hogy nem vagyok rossz pasi azt sem nagyon hiszem el és ez is eléggé visszafog engem. Már több mint 2 éve nincsen barátnőm és kezdem magamat elég magányosnak érezni. Ha tudnátok segíteni hogy mit tegyek azt megköszönném.
2013. aug. 20. 14:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ne barátnőt találj hanem találd meg a szerelemet azt az érzés amiért más lehet az ember és akkor egyben barátnőd is lehet.
2013. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hát régebben hogy lett barátnőd ?
2013. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerűen csak menj oda, ha megtetszik egy lány, és ne félj, mert onnantól úgyis a külsődön múlik minden!
2013. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne félj!Kicsit önbizalom hiányos lehetsz (szerintem),de szedd össze magad.Kérdezd meg olyan embertől,aki őszinte lesz hozzád h mit gondol rólad,vagy h mi hiányzik még belőled.
2013. aug. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A 3. kommentre válaszolva igazából nem tudom beszélgettünk jól elvoltunk és egyszer csak lett de az egész hogy kezdődött azt nem tudom. De ez elég ritka meg most nem is vagyok olyan társasságba ahol annyi ismerős csaj lenne mint gimibe hogy simán eltudok kezdeni beszélgetni mert már valamennyire ismerem. Az egyetemre ahol járok nem sok csaj jár buliba nem igazán tudok ismerkedni ahogy írtam korábban nem tudom én a lányokat csak úgy leszólítani. A 2. kommentelőnek válaszolva én is azt keresem csak sajnos nem találom.
2013. aug. 20. 14:34
 6/18 anonim ***** válasza:

sehogy.

az összes csinos, és értelmes lány foglalt.


vagy lejebbadod az igényeidet, vagy önmegtartóztatsz, és vársza csodára, mint én.

2013. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Azzal tisztába vagyok, hogy önbizalom hiányom van csak nem tudom ezt hogyan lehetne orvosolni.

A csodára már eleget vártam én is, hogy rájöjjek csodák nincsenek vagy legalább is nem velem történek meg.

Az utóbbi időkbe elég magányosnak érzem magam és hogy hiányzik egy társ de nem tudom hogy találjam meg. Barárokkal nem igen beszélek ilyenről mert nem vagyok az az érzelgős fajta a barátaim előtt és nem szeretek eről besszélnni velük.

2013. aug. 20. 14:44
 8/18 anonim ***** válasza:
Na én pont ugyanígy vagyok mint te csak én lány vagyok. Bízok benne, hogy vmikor összejön, de egyre gyakrabban vagyok magányos.
2013. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én is így voltam hogy egyre gyakrabban mostmegmár szinte állandóan... Ezért is írtam ide hátha valaki tud tanácsot adni mert ez csak egyre rosszabb. Általában nem szoktam ilyen lenne meg ilyeneket mondani miatt itt de itt legalább az anonimitással elmondhatom mit gondolok és nem kell azt mutatnom senkinek amit "elvárnak" tőlem.
2013. aug. 20. 15:05
 10/18 anonim ***** válasza:

Mivel önbizalomhiányod van, ezért sikerélményre van szükséged, amit próbálkozás nélkül nem tudsz elérni. Kezdetben elég, ha csak apró lépéseket teszel: mosolyogsz és próbálod felvenni a szemkontaktust a kiszemelt lánnyal. Ha ez megvan, akkor már valószínübb, hogy szimpatikus vagy neki és nem fog visszautasítani, vagy rosszat gondolni rólad. Nem kell csajozós szöveggel jönnöd, inkább érdeklődj felőle, beszéltesd a lányt. :) Beszélgess neten lányokkal baráti szándékkal, hogy gyakorold az ismerkedés folyamatát és, hogy rájöjj nem kell tartanod semmitől. És nem utolsó sorban hidd azt, amit mondanak rólad, vagyis, hogy nem vagy rossz pasi. :)

19/L

2013. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!