Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják az ittni fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják az ittni fiúk, hogy olyan nehéz ma normális barátnőt találni, amikor annyi aranyos normális lány van?

Figyelt kérdés

Nem értem a férfi társaim, hogy olyan nehéz barátnőt találni, nem állnak velük szóba stb. Én nagyon csúnya fiú vagyok, születési rendelenesség miatt, emiatt nagyon félénk, önbizalomhioányos, határozatlan félénk fiú vagyok. De sose volt gond a nők terén, mindig volt leginkább mások szerint is csinos helyes barátnőm. Az igaz, hogy ezek a nők, mind csak internetröl voltak, azon belül is olyan oladalakon, ahol nem látnak pl.: chat oldalak, mert élőbe képtelen lennék odamenni külsőm miatt.

De eszemet, jellememet, stílusomat mindig megszerették. Nem tudom hol ismerkednek az itteni sikertelen fiúk.


2013. jún. 13. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Kamu, v csak te hiszed magad rondának.
2013. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
kb ugyanúgy mint én, de nem jött be eddig. adhatnál valami tanácsot xD
2013. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Mert 1-2 rossz tapasztalat miatt már általánosítanak,hiszen ők akkor már "mindent megéltek".
2013. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"Az igaz, hogy ezek a nők, mind csak internetröl voltak, azon belül is olyan oladalakon, ahol nem látnak pl.: chat oldalak, mert élőbe képtelen lennék odamenni külsőm miatt"


Most te akkor miről beszélsz? Egy agyilag fejlett fiú nyilván élőben ismerkedik és jár egy lánnyal, nem a 4 fal között, nem?

2013. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

osztom az első kommentelő véleményét, hogy kamu

am én is eléggé önbizalomhiányos és félénk vagyok, pedig több lány szerint egyáltalán nem nézek ki rosszul

mégsem merek odamenni lányokhoz

2013. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Még ha igaz is amit mondasz: örülj neki, hogy neked nincs ilyen gondod.
2013. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
4-es azt nem mondtam hogy minden rendben velem, de voltak barátnóim
2013. jún. 13. 17:27
 8/17 Zakathol ***** válasza:
B@szhatod a "barátnőid" ha még szűz vagy. A chatszobában nehéz elveszteni a szüzességet, vagy végignyalni egy nő testét...
2013. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 LeftBehind ***** válasza:

Ahhoz,hogy egy társkeresőn összeszedj egy tisztességes csajt,majdnem akkor szerencse kell,mintha a lottót akarnád megnyerni. Arról nem is beszélve,hogy nem mindenkinek opció a netes társkeresés.


Egyébként ajánlanám neked az utcán való ismerkedést,majd meglátod mennyi aranyos,normális lány van akik csak arra várnak,hogy elküldhessenek a francba,mert volt merszed hozzájuk szólni.

2013. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8-9-es

Ezek a nők fórumokról, chat oldalakról stb. voltak. És jártam velük, 2-3 éves kapcsolataim voltak és 28 éves vagyok. Félreértések elkerülése végett. Társkeresőhöz tényleg szerencse kell ott a képemet latját, szóval biztos nem lenne sikerem. De ilyen oldalakon nem látnak engem csak a személyiségemet szeretik meg stb. és így volt sikerem

2013. jún. 13. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!