Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Ha kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ha kapcsolatban vagytok, szoktatok ismerkedni akár élőben, vagy közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

A párotok ehhez mit szól?Ha ismerkedtek akkor miért, és hol?Mi célból ismerkedtek?Kort/Nemet is írjatok légyszíves!

Köszönöm szépen.


2013. aug. 20. 17:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A legnagyobb ökörségnek tartom, ha valakivel kapcsolatban vagyok és nem tisztelem annyira, hogy nem flörtölgetek idegenekkel.
2013. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Melyik ismerkedésre gondolsz?:D
2013. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A flörtölgetés és az ismerkedés között szerintem van különbség.
2013. aug. 20. 17:39
 4/16 anonim ***** válasza:

-csak alkalmi szexpartnert keresek;

-csak fiatal férfit;

-és a párom (nő) nem tudja, sejtése sincs.


f/44

2013. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Minden ismerkedésnek valamilyen szintű flörtölés a vége...aztán szex is akár.
2013. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Könnyen megeshet.
2013. aug. 20. 17:41
 7/16 anonim ***** válasza:
AKkor miről beszélünk? :D
2013. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én pl ha kapcsolatban vagyok akkor is előfordul hogy ismerkedek, a pasimnak meg semmi kifogása nincs ellene, mert teljes mértékben megbizunk egymásban :D
2013. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha van akkor is szeretem új kapcsolatokat kialakítani, ismerkedni, haverkodni.

A legutolsó az elég féltékenykedve fogadta, de egy idő után látszólag megszokta.

Mint utólag kiderült, csak úgy csinált, de közben zavarta...

Szerintem attól, hogy mint párkapcsolat már foglalt vagyok még nincs minden pillanatom lekötve, és emberileg is sokrétű vagyok, sok féle emberrel tudok jóban lenni.

Eddig csak 2 csaj kezdett ki velem a kb 20ból és egik se lett a szeretőm, vagy a másik barátnőm, vagy akármi.

2013. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9es vagyok megint, majd elfelejtettem: 24-f.
2013. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!