Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel mar jartam egy 2 honapja és szakitottam vele egy masik miatt, meg azert is mert nem voltam bele szerelmes, de most talalkozgatunk meg minden telefonaltunk is és vissza akarom ot kapni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem es o neki meg nem kellek mar mindent meg teettem erte...tudom hogy hulyeseg volt vele szakitani...de mar keso banat segitseket!!
2008. jún. 30. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát vagy egyáltalán nem fogod tudni visszanyerni a bizalmát, vagy csak hosszú idő után. Nem igazán tudsz mit csinálni, elszúrtad.
2008. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval értek egyet. Szerintem felejtsd el és tanulj az esetből.
2008. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is az előttem szólók véleményén vagyok. Tehát ezt elszúrtad. Már nem kellesz neki. Ez van, teljesen meg tudom a pasit érteni. Majd legközlebb előbb gondolkodj.
2008. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha másik pasi miatt hagytad ott akkor nem hinném hogy bármi esélyed lenne még. Én sem mennék vissza olyan csajhoz aki már egyszer dobott valaki másért.
2008. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Ezt elbasztad annak rendje szerint, ideje volna elönteni hogy ki kell, ha van esze a faszikámnak a közelébe se enged ezután. Te meg nőlj föl a komoly kapcsolatokhoz ha nem akarod hogy ribinek nézzenek!
2008. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem is káső bánat,akkor kellett volna gondolkozz...de lehet hogy idővel megbocsájt neked.tod a remény hal meg utoljára....de ha még vissza is kapod őt az már nem lesz olyan mint rég volt mert a bizalmát elveszetted már.
2008. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha találkozik veled meg beszéltekakkor szerintem nem haragszik probáld meg beszélgesetek veszitenivaod nincs :D sok szerencsét
2008. júl. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
SZerintem is probald meg bar ne fuzz hozza sok remenyt. VEsziteni nem veszitesz es adtal magadnak egy eselyt. De azert arra emlekezz nem lesz minden a regi... Az en exem is dobott mert bizonytalan volt magaban majd ugyanugy ket honap utan ujra feleledt benne vmi... elmegyek meghallgatni mit akar mondani adok neki egy eselyt, de belul erzem h az erzelmek mar nem olyan felhotlenek, mar nem minden olyan rozsaszin.. de azert adok neki egy eselyt mert belulrol meg szeretem... sok szerencset..
2008. júl. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!