Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan furinak érzem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan furinak érzem magam. Minden barátnőm olyan hogy tetszik neki egy srác és amint egy másik srác vált vele két momdatot bele szeret. én meg más vagyok. Miért?

Figyelt kérdés
nekem még két évvel ezelött megtetszett egy fiú...beleszerettem ..és most ballagás előtt elmondtam de mondtam neki hogy tudom hogy nem szeret ugy ....mindig istudtam hogy nemmszeret ugy mert nem is beszeltunkmolyan nagyon sokat deszert haverok voltunk...és nem birom elfelejteni meg mindig szeretem nem is beszeltem vele azota ...minidg ilyen leszek hogy az igazi szerelmet keresem nem tudok mast szeretni vallot szerelmet mas. nem megy...massal nem ...meg mindig ot szetem ... mar felfogtam sose latom tobbet ...es annyira almoddom egy igaz szerelemrol hogy egyut nezunk filmet fogjuk egy,as kezet meg ilyenek ... es nem vagyok kivanccsi azokra a kommentekre hogy meg fiatal vagy meg hulye...mert nem tom... remelem minnel hamarabb beleszetek valakibe. de nem megy ...senki irant nem erzek ugy mint irsnts....
2013. aug. 20. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az egészet, és ne keresd a szerelmet! Jobban jársz...
2013. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15/L
2013. aug. 20. 20:35
 3/7 anonim válasza:

az olyan lány, aki minden nap épp mást szeret, az csak megjátssza magát. Csak próbálja elhitetni mással is, és magával is, hogy ő a legjobb stbstb...

ebből a srácból meg majdcsak kiheveredsz, hidd el. :) nehezen, de menni fog.

2013. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is történt egy ilyen eset csak más sztorival és fordított esetben. 18/F
2013. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 9 évesen lettem annyira szerelmes, hogy most 18 vagyok, és még nem volt barátom, mert nem tudtam túl tenni magam azon a fiún, pedig ha 1 hónapban 1szer látom akkor az sok, és még mindig szeretem egyre jobban napról-napra. És senkivel még csak randizni sem tudok mert mindenkiben őt keresem. És hiába fáj kegyetlenül, nem tudok mit csinálni addig ameddig nem jön valaki más.


Ezt én is nagyon bírom egyébként, hogy van pár lány akik mindennap másba szerelmesek. Ők még nem tudják akkor mi a szerelem. Barátnőm is most egyszerre 3 fiúval kavar, és nekem sír ha az egyik nem akar vele randizni. Ezek ilyen ismerkedések csak, és annyira föl tud bosszantani engem is hogy egyik nap beszélnek először, másik nap már sír amiért nem ír vissza. Nem túlzok, az egyik barátnőm pontosan ilyen. Pedig előző nap még másik srácba volt "szerelmes".


Én meg csak ott vagyok, fülig szerelmesen még mindig egy gyerekkori szerelmembe, aki azóta végigk*rta a várost -.- És még mindig várok a csodára hogy végre jussak eszébe és felkeressen, vagy én találjak egy újabb szerelmet. Szóval 100%-ig együttérzek veled... adnék tanácsot, de sajnos én sem tudom hogy lehetne továbblépni. De én is igazi szerelmet akarok. Mint amit most érzek. Csak hogy viszonozva is legyen..

2013. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem tudatosabban kéne hozzáállni egy ideig a dolgokhoz. mármint szánt szándékkal beleerőltetni a fejetekbe, hogy nem, nem érdekel, nem nem nézek utána mi van vele és most igenis elmegyek a barátaimmal jól érezni magam és nem gondolok rá, igenis mindenkire mosolygok és kedves leszek stb. nem tudom mindenkinek működik e ez a dolog, de az első szerelmemet picit több mint egy évig tartott kiheverni, egy könyvben olvastam erről, nekem bejött. megváltozott a kisugárzás, és elmúlt az ábrándozás
2013. aug. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja és az előzőhöz még annyit (6.) hogy ezzel nem az az elérendő, hogy képes legyél egyszerre 5 pasival hetyegni :D mert az jó ha nem vagy olyan. csak felejtsétek el azt, akinek nem kelletek.
2013. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!