Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális viselkedés ez?

Figyelt kérdés
A barátom mindenből túl nagy problémát csinál. Kb egy órája feltöltöttem egy kiskori fotót magamról, hozzászólt egy régi osztálytársam (legjobb fiúhaverom volt), a barátom azóta bunkó hangnemű leveleket írogat fb-n. Írja, hogy gyerekes vagyok, szemét vagyok, dugatom magamat mással (nem csaltam meg soha), stb. Nagyon rosszul esik, de egyszerűen nem lehet és nem is merek vele beszélni, mert rettegek, hogy még nagyobb balhét csinál. Amikor mondom neki, hogy a facebook csak egy virtuális világ, és a valóságban kellene élnie, nekem esik, hogy ne hasonlítsam őt másokhoz... én 20, ő 27 éves
2013. aug. 20. 22:35
 1/4 anonim válasza:
56%
Mindketten qrva nagy f..ok vagytok.
2013. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fa.szfej. Hagyd el.
2013. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De bunkó... hagyd el.
2013. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te vagy a nemnormális, ha nem hagyod el, amikor látod, hogy elmebeteg. Normális ember nem ír ilyet a barátnőjének egy nyamvadt like miatt...
2013. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!