Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen viselkedés célszerű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viselkedés célszerű, amikor képbe kerül egy harmadik?

Figyelt kérdés
Másfél éves kapcsolatunk ideálisnak mondható, tele szenvedéllyel, megértéssel, toleranciával. Tényleg egy nagyon jó kapcsolat. Azonban a környezetünkbe került egy nő, aki igen szép. A barátom is nagyon jó pasi. Aki ilyenkor nem félti a párját, az hazudik! Tudom azt is, hogy csak azt lehet vinni, aki hagyja magát. Segítsetek nekem, hogyan viselkedjek ebben a helyzetben? Belül nagyon aggódom, de természetesen nem mutatom ki. Kérlek, segítsetek nekem! És normális válaszokat adjatok, ha lehet, nem kell cikizni. Nők és férfiak véleménye is érdekel nagyon.
2013. júl. 22. 07:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az a legjobb ha nem a nőre hanem a pasira figyelsz.

Igen be kel ldobnod magad ha úgy érzed hogy meginog. Vegéyl fel esétre valami szexis ruhát fordulj ki magadból, mutass neki olyat, hogy két napig jegelje a tökét. Akkor melletted marad. :)

Mi pasik egyszerű lelkek vagyunk.

2013. júl. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :) És a szexen kívül milyen viselkedés, hozzáállás a nyerő? Úgy értem, hogy pl. gondolom nem rendezek féltékenységi jeleneteket, és magabiztosságot sugárzok? Vagy pl.még jobban kimutassam, hogy odavagyok érte, vagy legyek visszafogott, hogy "harcoljon"? Kérlek, segíts!
2013. júl. 22. 07:54
 3/14 anonim ***** válasza:
Pont az ellenkezőjét csináld. Minél jobban bedobod magad annál kevésbé leszel érdekes. A másik nő préda. Valószinűleg nem adja magát olyan könnyen mint te. Egy nőt a titok teszi nővé, ne állj neki trükközni, de ne lássa rajtad a görcsös próbálkozást. Minél jobban erőlködsz annál görcsösebb lesz csak az egész és a vége az, hogy elveszited. Nem a szép nő miatt, hanem magad miatt, mert átmész szánalmasba. 34/F
2013. júl. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Igaza van az leöttem szólónak.

De hidd el addig van biztonságban a kis feneked a pasinál, amíg nem kezdesz el hisztizni ileltve nem mutatod ki hogy féltékeny vagy, mert onnanto la srác "csakazértis" alapon rájátszik aminek a vége egy csunya csuklós-sírós szakítás lesz.

2013. júl. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tehát akkor összegezve: legyek laza, vidám, magabiztos, és játsszam el a "nélküled is megvagyok"-magatartást?
2013. júl. 22. 08:20
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha szeret, nem fog otthagyni. Mi férfiak nem olyanok vagyunk, h az első szebb nőért otthagyjuk a párunkat.
2013. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!
2013. júl. 22. 08:38
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy ha szeret, nem fog otthagyni. A megcsalás elsősorban nem fizikai dolog, hanem érzelmi. A legtöbb ember azért veti rá magát másik "prédára", mert van valami, amit a kapcsolatában nem kap meg. Legyen az szeretet, odaadás (a jó szex is az odaadáshoz tartozik), vagy egyszerűen az újdonság varázsa, új impulzusok. Ha egy kapcsolat ellaposodik, egy érdekes idegen eléggé vonzónak tűnhet. A megcsalás pedig ott kezdődik, amikor az ember az életét nem feltétlenül a barátjával/barátnőjével osztja meg, hanem egy harmadikkal, mert már a harmadikhoz is kötődik érzelmileg. A kötődésből vonzódás lesz, és a csalfának bizonyuló fél belesodródik ebbe a dologba...


Pusztán szexuális vonzalomból a legritkább esetben csalják meg az emberek egymást, ehhez kell egyfajta igénytelenség és a szerelem teljes hiánya. Szóval az a nő lehet akármilyen szép. Esetleg a barátod pénisze feláll, mert hát ők ilyen erősen reagálnak a vizuális ingerekre. De ha lelkileg, érzelmileg nem szenved hiányt a kapcsolatotokban, akkor esze ágában sem lesz kimászni belőle.


Nem ismerem a barátodat, de nekem is van sajátom. Ilyen helyzetben pedig, persze féltékenykedni felesleges, de én megbeszélem vele a dolgot. Úgymond "erőszakmentes kommunikációt" alkalmazok, mert úgy félreértés nélkül el tudom neki magyarázni, hogy ez a helyzet engem frusztrál, és szükségem van arra, hogy megnyugtasson. Ilyenkor pedig ő megnyugtat^^. És elbeszélgetünk a témáról, hogy szerinte milyen a férfiak természete, és szerinte miért csal meg valaki valakit és hogy ő miért akar mellettem maradni.

2013. júl. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok neked! A miénk is egy mély érzelmeken alapuló kapcsolat, és már számtalanszor bebizonyította, hogy egy kalandért nem fogja ezt felrúgni. Sokat beszélgettünk is erről, ismeri az aggályaimat. Mégis az aggaszt, hogy ismerjük a férfiak gondolkodásmódját, mi van, ha pl. egy kis italozás alkalmával, ahol, mint tudjuk, lazábbak vagyunk mi, nők is, mégis megtörténik az elcsábítás? Nem tudok a gondolattól szabadulni, Ő életem Szerelme. Vagy nyugtassam magam azzal, hogy akit el tudnak venni, azért nem is kár?
2013. júl. 22. 09:20
 10/14 anonim ***** válasza:

"...egy kis italozás alkalmával, ahol, mint tudjuk, lazábbak vagyunk mi, nők is, mégis megtörténik az elcsábítás?" - Nem történik. Ha tényleg szeret és olyan mély, érzelmes, kötődésekkel teli a kapcsolatotok, akkor még részegség esetén sem történik semmi ilyesmi. Erre én is most kellett, hogy rájöjjek, és örülök, hogy úgy történtek a dolgok, ahogy. A barátom nyaralni volt és én is sokat aggódtam, hogy isznak a barátaival és rámászik valami csaj, és hogy spiccesen biztosan adja magát. De nem. Egyik éjszaka teljesen részegen sétáltak vissza az egyik barátjával, és leszólította őket két lány. Megpróbálták letaperolni a lányok a fiúkat mindenféle kertelés nélkül, de amint az egyikük hozzáért a barátom heréihez (persze csak a nadrághoz), az ő keze reflexből lendült és egy pofonnal kiterítette a hölgyeményt. Ahogy a következő pillanatban kiderült, zsebtolvajok voltak, akik a részeg férfiak taperolása közben értékeket emelnek el... A barátom haverjának eltűnt a mobilja, mert néhány másodpercig engedett az élvezkedésnek, azután pedig az a lány elszaladt. A másik is elszaladt, amint felkelt a betonról.


Messze voltunk egymástól. Gondolhatta volna azt is, hogy ugyan, úgysem fogom megtudni, és simán belemehetett volna. És persze elveszthette volna a telefonját, pénztárcáját, a büszkeségét, az önbecsülését és talán a barátnőjét is. De ha egy férfi szeret valakit és elég gerince van, akkor elég lelkiismeretes ahhoz, hogy még részegen se engedjen semmiféle közeledésnek.

Lehet, hogy ez a történet neked elég meggyőző, de lehet, be kell következnie egy hasonló esetnek nálatok is ahhoz, hogy elhidd.


5-ös voltam.

2013. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!