Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy a barátomnak más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a barátomnak más lányok "tetszenek", mint én. Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés

Úgy értem ő azt szereti,ha kicsit husisabb egy lány,nagy mell,poci,fognivaló combok.De én még csak átlagosnak sem vagyok mondható,annál is vékonyabb vagyok.Kis mell,lapos has,a combom meg nagyon vékony.

Kicsit zavar.:(


2013. aug. 21. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért a te barátod tökéletes?


Ha nem tetszenél neki,nem lenne veled.Ne gyàrts már magadnak problémákat..

2013. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ha igazán szeret akkor nem fogja érdekelni

én is jártam már olyan csajjal, aki kockahas mániás volt, nekem meg sörhasam van :D

sose jelentett ez gondot

2013. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem tökéletes,de azért nem az ellentéte annak,ami általában bejön nekem.

Szokta mondani,hogy így is nagyon tetszem neki stb,de azért azt is szokta mondani,ha szóba kerül,hogy hát igen azért hízhatnék,lehet nagyobb mellem stb. És ez picit elbizonytalanít.

2013. aug. 21. 15:27
 4/10 A kérdező kommentje:
*lehetne
2013. aug. 21. 15:27
 5/10 anonim ***** válasza:
De akkor is veled van :)
2013. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg marha gáz ha meg akar változtatni pl a mellre gondolok.
2013. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből még lehet vitátok. Az én exem is otthagyott,mert más alkatú lányok jöttek be neki.7hónapot jártunk. 18/L
2013. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én is jobban szeretem a kockahasat,neki meg pici felesleg is van rajta,de valahogy sosem mondanám hogy kockahassal jobb lennél.És nem azért mert nem akarom megbántani,hanem csak mert nekem így is jó

2013. aug. 21. 15:42
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy mindenevő a barátod
2013. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Az a vicces, ha a nő túl vékony a pasinak, akkor mit rinyál a pasi, szeresse így, de ha a nő husisabb, mint a pasi igényli, akkor meg kövér disznó, miért nem fogy le, pfejj... :D
2013. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!