Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az a probléma merült fel,...

Az a probléma merült fel, hogy a barátomnak az egyik együttlétünk óta fáj és kipirosodott a péniszének a végén lévő bőr-fityma- A behatolás is fáj- Mi lehet az oka ennek? Az lehet a probléma, hogy használok egy intim lemosót és az irritálja?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

a probléma okát nem tudom felfedni sajnos,de megtudlak nyugtatni azzal h ilyen nekem is volt.. kell pár nap és elmúlik :)


Bazsi 18

2009. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

7-8 nap után elmúlik. ha mágsem irány a doki aki kenőcsöt fel fog írni és azzal kell kenegetni majd.és akkor tuti elfog múlni.persze ez alatt a pár nap alatt majd nem szexelhettek.(legálábbis nekem is így volt.amugy valami kiütés.)

F/17

2009. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nemhinném h az intim lemosó a baj, inkább az h nemvoltál elég nedves. várjatok pár napot, ha nemmúlik el ajánlott orvoshoz menni, mert azis lehet h elkapott tőled vmit.
2009. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy gomba, vagy érzékeny a fityma bőr, és te a kelleténél szárazabb voltál.
2009. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!