Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A korkülönbség zavaró lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korkülönbség zavaró lehet később, akár most?

Figyelt kérdés
A barátom 19 éves, én 15 vagyok. Nem az a tipikus plázacica, metálos vagyok és antiszociális féleség. Mindketten elvontak vagyunk, mintha lelki társak lennék. Ne gyertek azzal hogy kölyök vagyok, mert tisztában vagyok vele, nem is terveztem kapcsolatot, de szeretjük egymást. A kérdés az hogy zavaró-e ez. Engem nem érdekel mások véleménye, csak nem szeretném hogy a barátomat piszkálják miatta, és ha tényleg olyan sokat számít, akkor megbeszélem vele hogy ne 'égesse' magát velem...
2013. aug. 21. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

4 év semmi.


15 év vagy több különbség 40 éves kor felett buktató tud lenni

2013. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jah, ez a 4év kb semmi...
2013. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok, a férjem 46...ő életem szerelme :-) <3
2014. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!