Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek abban, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy ha egy szerelem nem tudott beteljesülni és valami miatt nagyon hamar vége lett, a két ember évek után újra egymásra találhat és együtt lehetnek még?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hiú ábrándnak hívják, de az emberek már csak ilyenek.
2013. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
vagy a következő életükben..
2013. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
van ilyen.
2013. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ, miért nem tudott beteljesülni. Miért nem tudott?
2013. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hülyén viselkedtem vele
2013. aug. 21. 22:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk így volt, pár hónap után újra összejöttünk és most már minden rendben. :)))

Korábban nem hittem az ilyesmiben, most se tartom valószínűnek általánosságban, de van rá példa. Csak ezért tenni is kell, azért nem megy magától!

2013. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Már 10+ éve ebben hiszek,de csak nem akar bejönni...

Segítsetek már :P

2013. aug. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem tudott beteljesülni, akkor annak oka van. Volt olyan, hogy évekkel később folytatódott egy kapcsolatom, de akkor se lett jó vége... és párszor még próbálkoztunk így, de soha nem lett igazi kapcsolat. A mai napig jó szívvel gondolok rá, de már tizensok éve nem találkoztunk.
2013. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem van ilyen. Legalább is remélem :)
2013. aug. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
9-es vagyok. Van ilyen :) 2 év várakozás után ujra velem van :)
2014. szept. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!