Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom tul tokeletes hozzam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdjuk ott hogy o 15 eves en meg 16 ugy erzem hogy nem vagyok eleg jo a baratnomnek. O ennek nem adja a jelet soha. De neki tokeletes alakja van sportol okos szereti a focit es gyonyoru. Meg vicces szoval van humora. Es en meg ugy erzem hogy nem vagyok eleg jo neki mert nincs nagyon kocka hasam meg hasonlo es szerintem meg csak helyes se vagyok...valamelyik nap el mentunk westendbe egyutt es en be mentem a wc re o meg kint lwult az egyik kanapera es egy csavo olyan 18 eves lehetett le ult mele es ott mosolygot ra szoval flortolt vele a baratnom persz egybol elhajtotta de ez is az bizonyitja hogy masok os nagyon szepnek tartjak. Attol felek hogy egyszer emiatt el fog hagyni mert nem vagyok eleg jo neki. Par hete ezt felhoztam neki. De azt mondta hogy neki tokeletes vagyok de en megsem erzem azt:(
2013. aug. 22. 03:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Félj előre, az segít!
2013. aug. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Neked meg mi a bajod ember? Büszkének kéne lenne, bezzeg, ha nem lenne csajod, akkor most azért rinyálnál. Ne nézd felszínesnek a barátnődet, csak szeresd..nem kell semmi mást tenned és becsüld meg, mert ritka a ilyen.
2013. aug. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Feljek elore??? Bocsi nem ertem
2013. aug. 22. 03:11
 4/23 A kérdező kommentje:
Megbecsulom! Es nagyon is szeretem ezert is felek hogy el hagy azert mert nem vagyok eleg jo en most csak leirtam milyen, nem vagyok felszines
2013. aug. 22. 03:12
 5/23 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Feljek elore??? Bocsi nem ertem


# 3/4 Időpont ma 03:11 Privát üzenet

A kérdező kommentje:


Megbecsulom! Es nagyon is szeretem ezert is felek hogy el hagy azert mert nem vagyok eleg jo en most csak leirtam milyen, nem vagyok felszines



- Persze h nem érted! Itt fosol ahelyett hogy örülnél. Gondolod ha nem túl tökéletes együtt fogtok meghalni? Akkor meg mit aggódsz?

2013. aug. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Azert aggodok hogy majd elfog hagyni egy ilyen swag pava fiuert ..
2013. aug. 22. 03:17
 7/23 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Nincsen tökéletesség, csak önbizalomhiány! :)
2013. aug. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

és ha aggódsz nem hagy el? fogjad már fel előbb utóbb 99% elhagy vagy elköltözik vagy más miatt mentek szét


mit rettegsz? el fog hagyni, ez az élet rendje. 15 évesek nem életük párjával vannak együtt

2013. aug. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem rád értettem, hogy felszínes vagy, hanem a barátnődet nézed annak. Ott van számodra egy "tökéletes" lány, sokan ölni tudnának ezért és te meg itt nyavalyogsz. Szerinted a barátnődnek tetszene, ha látná, hogy ilyen bizonytalan vagy vele szemben? A lányok nem szeretik a sírós-picsogós srácokat. Ha elhagy, akkor tudd miért tette. Nem vagyok loveguru, de ennyit még én is tudok.
2013. aug. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod, majd egyszer, addig legyéboldog. Semmi sem tart örökké. Csak az adó.
2013. aug. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!