Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár napja a barátnom szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja a barátnom szakított velem 2év 10 hónap után azzal az indokkal, hogy nem keresek sok pénzt. Igaz nem sok 200 euro ) de én mégis valahogy happy vagyok hogy legalább van melóm. Meg az a gond h anyja eltiltotta tolem. Mitévo legyek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 02:31
 1/6 anonim ***** válasza:
60ezer? Mit dolgozol te?
2013. júl. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pénz miatt szakított, akkor inkább örúlnöd kéne, hogy megszabadultál tőle.


Ha szakított és az anyja is eltiltotta tőled, akkor mégis mit szeretnél még? Esélytelen a dolog.

2013. júl. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy a pénz miatt hagyott ott? Csaknem három év után? Az anyjának is most lett elege belőled?

Hát én más okokat keresnék. Talán, ha azokon változtatnál.......

2013. júl. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 frank1997ize ***** válasza:
Ha a pénz miatt hagyott ott,akkor neki csak az lehetett a fontos,a faterom utolsó barátnője is csak a pénz miatt szakított a faterral és most kint van Bécsbe bébiszitterként
2013. júl. 27. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert ő mennyit keres?

de hát: maradj happy, - ezel nem sokat vesztettél!

2013. júl. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
O még suliba jár,vagyis most akarja feladni a fosulit mert gondjai akattak az egyik proffal... 200 euro azért mert fél munkaido jelen pillanatban,a fonok azt mondta h lehet h tud biztositani a késobbiekben tobb melót,de helybe van,ugyhogy utaznom nem kell...
2013. júl. 28. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!