Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angel of Darkness kérdése:

Jogos lehet a gyanakvásom?

Figyelt kérdés
6 év teljes kudarc után most van egy férfi, aki érdeklődik irántam. De nagyon erős a gyanakvásom, hogy csak nyugdíjas korára akar ingyenes ápolónőnek maga mellé. Ugyanis én 35 vagyok, ő meg 58 éves. Most adjak neki egy esélyt, vagy inkább várjak tovább? Mert ugye arra sincs garancia, hogy nem esetleg ő az utolsó lehetőségem arra, hogy egyáltalán találjak valakit és ne legyek teljesen egyedül. Vélemények?

2013. aug. 22. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Én el nem bírnám képzelni, hogy egy 23 évvel idősebb emberrel éljek, de te tudod.
2013. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Osztom az 1. véleményét!
2013. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hogy ismerted ezt a tagot meg?
2013. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35 évesen már hogyan lenne ő az utolsó lehetőséged? Ha rosszul nézel ki tegyél ellene, 40 évesen is találhatsz valakit. 65-70 éves bácsit ápolni nem jobb mint egyedül. Így a férfiak várható élettartalmát nézve még valószínűbb is az egyedüllét.
2013. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, én sem nagyon tudnám elképzelni.


Lehet, hogy csak az a baj, hogy az elmúlt évek folyamatos kudarcai kissé letörték az amúgy is kevés önbizalmamat.


Kérdezte valaki, hol ismertem meg. A buszon. Minden reggel ugyanazzal a busszal megyünk a másik városba dolgozni, ott kezdtünk el beszélgetni. Ennyi.

2013. aug. 22. 13:23
 6/9 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy vonzódsz-e hozzá.

Amúgy ha kicsit helyretennéd az önbizalmad, 35 évesen bármilyen pasit kaphatnál... én 38 éves vagyok (gyerek is van) és akár minden héten akadna új jelentkező, akár komolyabb kapcsolatra is. (Csak én vagyok túl válogatós, problémás... :P)

N

2013. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves, meg lehet vele jókat beszélgetni, de olyan igazi vonzódást nem érzek iránta. Mindig az jut eszembe, hogy apám csak két évvel idősebb nála.


Hogy tudja az ember, "helyretenni" az önbizalmát, ha eredetileg sem volt belőle túl sok neki?

2013. aug. 22. 13:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, hogy ezt írom, de 35 évesen még baromi korai eltemetned magad és semmi esélyt sem adni önmagadnak arra, hogy találj egy korodbeli, normális férfit.

Két évvel vagyok fiatalabb nálad és eszembe nem jutna ennyivel idősebb férfit beengedni az életembe társként. Gondolj bele abba, hogy most még talán elmegy ez a korkülönbség, de pl. tíz év múlva te még mindig fiatal leszel 45 évesen, ő viszont már majdnem 70 lesz. Na ne!

2013. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, sőt örülök a biztatásnak.
2013. aug. 22. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!