Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom szó szerint elküldött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szó szerint elküldött az anyám p. ba, jogos, ha ezért szakítok vele?

Figyelt kérdés

Szíven szúrt azzal,hogy üvoltözve anyázott nekem,még ha hirtelen fleindulásból is tette..Tudja,hogy a szüleim a gyenge pontom.Őket tisztelni kell.

3 éve vagyunk együtt,de sosem fajultak idáig a nézeteltéréseink.

Ti hogyan reagálnátok, érdemes agyalni ezen egyáltalán?


2013. aug. 10. 08:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Valamivel bizonyára felhúztad ennyire... Amúgy meg az, hogy mi hogy reagálnánk nem releváns.

Részemről mindig is megvertem mindenkit aki anyámat a szájával csúnyán illette. Viszont én nem hagynám anyázásig fajulni a párommal a veszekedést...

2013. aug. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom,h szakits vele, de mindenképpen ülj le vele beszélni erröl. Az én barátomnál is egyszer kétszer elfajulnak igy a dolgok,de késöbb belátja,h durva volt.

Valószinüleg másoknak más erröl a véleménye:)

2013. aug. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
könnyű őt felhúzni,mert egy ideges típus, ha nem azt hallja,amit szeretne,rögton kiabál. Telefonon anyázgatott utána kinyomta. Azelőtt még sosem fordult elő ilyesmi.Ha most ez van és még nem is élünk együtt,akkor hová fajulhat későb...?
2013. aug. 10. 08:18
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok:) Az én barátom is hasonló lobbanékony, indulatos, volt,h rám is rám csapta a telefont:) Szépen meg kértem,h ezt a viselkedést mellözze, mert én nem tűröm. Azóta oda figyel erre. + próbálom én is óvatosan elöadni ha valami nem tetszik. Tudod, ha finoman közelitesz, ö se úgy reagál...Ha meg magától bekattan, hagyd egy ideig.
2013. aug. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Gondolom eltérő környezetből származtok. Egy olasz családnál mindennaposak a hasonló ramazurik.


Hogy melyik a jobb modell én sem tudom, mert a visszafolytott stressz testi betegségeket okozhat.


Mittudomén, vegyél neki egy boxzsákot, hogy legyen mit püfölni ha beüt a krach? Esetleg dühöngő szoba?


Vagy keress német párt ők még káromkodni sem nagyon tudnak. A scheiße elég lightos

2013. aug. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Valamivel nagyon csúnyán felhúzhattad.

Haragszik valamiért a szüleidre,vagy csak szófordulatként használja?

2013. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
nem a szüleimre haragszik,rájuk nincs miért,mert a szüleim mindig kedvesek vele.Rám haragudott meg azért,mert megemlítettem neki,hogy lassan ideje lenne munkát keresnie(hónapok óta nem dolgozik,semmi jövedelme,nehéz így közös életet kezdeni) és 40 évesen ciki,hogy a szülei pénzelik..
2013. aug. 10. 08:35
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez egy szójárás, ami néha kicsúszik az emberek száján. Ateistákat is hallottam úgy káromkodni, hogy: Az isten b. meg, DE nem hiszem, hogy akkor az istenre gondolt.
2013. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Persze a legkézenfekvőbb megoldás az, ha megmondod neki, hogy türtőztesse magát. Aztán vagy összejön, vagy nem. Próba cserkó.


Gondolom azt nem kell mondani, hogyha direkt idegeled juszt sem fog összejönni.

2013. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A szüleid mondogatják neked, hogy a párod nem dolgozik-és ő esetleg ezt érzi,v. tudja, ezért tudat alatt mérges rájuk?


Valószínű gyenge pontjára tapintottál.Miért nincs munkája? Nem talál normálisat, vagy nem is akar?


Különben, én nem feltétlenül abban látom itt a problémát, amit mondott. Indulatos emberek gyakran kimondanak olyan dolgokat, amit később meg is bánnak. Ez nem azt jelenti,hogy emellett nem tiszteli a szüleidet. A tiszteletet sokféleképpen lehet gyakorolni,s ha néha kicsúszik a szánkon hülyeség, az még nem a világ.

2013. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!