Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a követelőzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a követelőzésről?

Figyelt kérdés
Dióhéjban annyi volna a kérdésem, hogy olyan 1-2 hónappal ezelőtt amikor együtt voltam a párommal (16/l) elkezdett elég durván követelőzni, hogy én nem lepem meg őt, nem viszem el sehová. Miközben számtalanszor volt olyan, hogy kedveskedtem neki valami plüssel, vagy vettem neki csokit, vagy elvittem kajálni meg ilyenek. és ilyen bunkó módon követelőzött. Miután követelőzött elvittem sütizni, elvittem strandra meg ilyenek, persze kb. semmi hála érte. Azóta már szakított velem, mivel én így meg úgy egy "bunkó" vagyok, és elmertem neki mondani azt, hogy azért jó volna értékelni ezeket a gesztusokat. Mit gondoltok? Egyébként ő szakított velem. Mellesleg elvileg ő úgy gondolja, hogy bárkit megkaphat a világon, mert olyan jó "nő".17/f

2013. aug. 22. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az ilyen idióta r_ibancokkal!
2013. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki ezt a neveletlen, elkényeztetett érdek némberkét.Vagy ha megszabadultál tőle már akkor csak örülj.
2013. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem, mellesleg még arra várt, hogy futkossak utána, mert ő szeretne velem lenni, mégis szakított... :D Érdekes mi?
2013. aug. 22. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Remélem legalább egy patronnal adtál neki és nem csak kérette magát!
2013. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele, ha arra célzol :D Azt sem tudja hogy egy fiút kézzel is ki lehet elégíteni... az orál meg teljesen tabu volt nála, én meg kinyaltam mint egy gép.
2013. aug. 22. 13:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg ő sohasem lepett meg engem semmivel sem...se egy sütivel, sem egy vacsival pl vagy bármivel... semmi az ég világon
2013. aug. 22. 13:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálghatja a játszmázást.
2013. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!