Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két hónap után semmi testiség....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónap után semmi testiség. Szakítással fenyeget. Én vagyok a hibás? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Két hónapja vagyok együtt a párommal. Ő lenne az első férfi az életemben. Én még korainak tartom hogy ennyi idő után lefeküdjek vele. Neki nagyon hiányzik a testiség ezért is én szoktam én könnyíteni" rajta.De én nem szoktam engedni hogy ő kényeztessen enegem. Most azt mondta ha most sem engedem hogy ő is kényeztessen engem akkor szakítani fog.

Mit csináljak? Én vagyok én is vagyok a hibás?


L/20 Ő/24


2011. júl. 18. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ez elég "bunkó" dolog tőle...Mert most ha tényleg fontos lennél, akkor tudna várni. Mert megérthetné, hogy neked ez még korai dolog. És jól is teszed. AMikor érzed, akkor. Ne azért feküdj le vele, mert ő azt akarja. És hogy ilyen dolog miatt szakítana, jelemmzi őt. Én elhiszem, h nehezen bírja, de hát ahogy te is mondtad, te segítesz rajta. Akkior nem tudom mi a problémája...-_-'
2011. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már most nem azért, de miért baj az hogy NEKED akar örömet szerezni?? Ebből is látszik hogy téged akar boldoggá tenni illetve téged szeret! Szerintem jól csinálja a srác, hát minek erőltesse ha úgysem megy, felesleges...
2011. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez nem korrekt töle... igaz h ha igazán fontos vagy neki akkor tud várni rád...föként hogy annyira még nem is hagyod kielégitetlenül! elgondolkoznék,hogxy mennyire vagyok neki fontos! 20L
2011. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
DE hát azért azt utolsó vedd figyelembe, hogy neki ő az első. És ő még nem akarja. És ha a pasi meg így még nem tud várni egy kis időt, akkor toll a fülébe!
2011. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten a barátodat is meg lehet érteni. Lehet, hogy előtted olyan barátnője, barátnői voltak, akik simán szeretkeztek vele és ez most neki hiányzik.


Kicsit furcsa, hogy ma még van ilyen, hogy két hónapja együtt vagytok és még nem volt szex.

És már mindketten elmúltatok 20 évesek...

Mai világban meg már a 13-14 évesek is cseszik egymást egy szombat esti buli után.


Nem mondom, hogy gáz, mert nem az. Csak érdekes.

2011. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bocsi, a 17:55-nek szólt
2011. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
18 éves koromban ugyan ez volt nálam is a szitu, emlékszem (kicsit rég volt:) A pasi ha igazán szeretne, tudna várni, de sajnos a férfiak másképp gondolkodnak, főleg abban a korban még nem az agyuk vezérli őket, hanem kicsit lejjebb lévő testrészük. Csak azért nem szabad vele lefeküdni, hogy ne hagyjon el! Csak ha úgy érzed, hogy felkészültél és te is akarod, különben egy örök életre szóló rossz élményed lehet és nagyon fontos, hogy milyen az "első", ez meghatározza a későbbi szexuális életedet! Viszont ha kényeztetni akar, azt nyugodtan hagyhatod, pl. símogassál okozzon örömöt neked, ebből bajod nem lehet. Még az is lehet, hogy utána kedvet kapsz a folytatáshoz. Így fogja megismerni a testedet, meg rá tudod vezetni, hogy neked mi a jó. Utána, ha egyszer megtörténik, már neki is könnyebb lesz, ha tudja, hogyan okozhat örömet neked. Ez egy 30-on túli jótanácsa volt. :)
2011. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű történet.Ez csak hiszti a srác részéről szerintem,más kérdés,hogy én is hisztiznék a helyében.Amennyiben nagyon kívánatosnak tart téged,mert szép vagy,nőies,bájos és még sorolhatnám,a testi vonzalom olyan magas szintet érhet el,hogy kb az őrület határán lebeg a férfi.Szerintem sokan átéltük már ezt.:D Ilyenkor rengeteg feszültség felgyűlik bennünk,ostobaságokra is simán képesek vagyunk.Szakítással fenyegetőzni viszont nem szép dolog...
2011. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne fenyegetözön.ha tényleg szeret.. hanem gondolja át amit mond ! zsarolással nem illik elérni a céljainkat ( ua. 17.57/2)
2011. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ebbe nincs semmi gond hogy téged akar kényeztetni.Sőt épp ez a jó.Ettől még nem kell lefeküdnöd vele csak kölcsönösen kielégítitek egymást és ennyi:)

L19

2011. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!