Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most milesz? ( bővveben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most milesz? ( bővveben lent kérdésben meg nem tutam leirni a cimet )

Figyelt kérdés

Van egy lány már 8 éve ismerem egy osztályba járunk és nemrég elkeztünk járni. 5 napig tartott kőzben sms eztünk és találkoztunk is 1x. És ma aztmonta ez igy nem fogg menni maradjunk barátok. Elég bizonytalan magában meg bennem meg ugy teljesen káosz. Olyan gyönörü kedves lány nem tudok a barátja lenni mit tegyek ?


14 f


2009. okt. 29. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a következő kapcsolatodat nem SMS-ekkel kezelni, naponta 1-2 x felhivod és megbeszéled vele mikor találkozzatok. Bár ha jól látom o.társ és egész nap együtt vagy vele a suliban... akkor legyél vele ott többet, ha újra összejön. Kérj tőle bocsánatot h hülye voltál stb... az általában beválik :)
2009. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem én voltam hülye ő monta azt hogy nem megy neki és csak barát ( de réggeben még bejőttem neki csak akkor nekem nem tünt fel és mostmár nagyon bánom )
2009. okt. 29. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is többet kellett volna együtt lennetek, az smsezés nem ér fel a randikkal:) próbálkozz újra, mondd neki h most minden más lesz próbáld meg remélem bejön:D
2009. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
5 nap alat egyszer elmentünk randizni a másik 4 napban meg hát sms-eztün meg msn nem értünk rá találkozni + a szülők se engedték el sehova....
2009. okt. 29. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah hát akkor jogos h nem találkoztatok...szerintem adj neki egy kis időt, aztán lépj:D
2009. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de mit lépjek ? :D
2009. nov. 3. 14:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóval.Azt mondta h nem biztos benne, magában, minden káosz.Ha azt mondta volna egyszerűen h nem akarja veled folytatni,akkor nem nagyon lehetne mit tenni de így még megmutathatod neki h milyen klassz pasi vagy:DMondjuk beszélgess, bókolj,flörtölj,ilyesmi.Úgyis látni fogod h tetszik e neki a helszet vagy sem.
2009. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és nem árt, ha megtanulsz helyesen írni
2009. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!