Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a féltékenység? Többi lenn!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a féltékenység? Többi lenn!

Figyelt kérdés
barátommal jó ideje együtt vagyunk. sosem csalna meg, na de kicsit nem túlzás, hogy egy barát, barátnőjével, szinte "tesójával" egy ágyba alszanak? nem vagyok féltékeny típús, de szerintetek gondoljak itt rosszra, vagy ártatlan barátságról van szó?!
2013. aug. 22. 20:38
 1/6 anonim válasza:
Teljesen igazad van, ez nem normális dolog, én is féltékeny lennék a b.nőmre, sőt el is mondanám neki a véleményem, úgy hogy ez nem normális !! jól látod.
2013. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egy ágyban való alvás nekem nagyon nem férne bele...Aludtam én is együtt baráttal (tényleg csak az volt!), de mióta van párom, ilyesmivel sosem bántanám meg.
2013. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ha szólok ezért, én vagyok a hülye féltékeny p*csa mert h barát és "tesó" :(
2013. aug. 22. 20:50
 4/6 anonim válasza:
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem szoktam a barátaimmal 1 ágyban aludni.
2013. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy fiú-lány barátság nincs. Nekem is akad pár haver csaj, akikkel néha összefutok egy kicsit dumálni, de együtt alvásig egyiket se vinném el, úgy meg pláne nem hogy kapcsolatban vagyok. Ez egyáltalán nem normális, teljesen jogosan vagy kiakadva, fordított esetben kivágnám a barátnőmet mint a macskát...
2013. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! =)
2013. aug. 23. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!