Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gond, ha valaki válogatós a pasiknál? 16/L

Figyelt kérdés
Sokszor csalódtam már fiúkban, és valahogy most nem sikerül egy fiúnak sem közelebb kerülnie hozzám. Válogatós típus vagyok. Nem szeretem, ha mindig túl érzelgős, néha jó. Tudom, hogy a külső nem mindig számít, de nekem valahogy mégis.. Vajon ez miatt nincs barátom?
2013. aug. 22. 21:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
aha. akkor legyél válogatós ha fullos csaj vagy, ha kicsivel is gyengébb vagy nincs jogod nagyon válogatni
2013. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Talán nagyok az elvárásaid?!
2013. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Nektek meg mi bajotok van ??? Azt csinál amit akar mi az ,hogy nincs joga ? Ha válogatni akar szíve joga.
2013. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3#-nál a pont! ;)
2013. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

1. ha nem "fullos" akkor miért ne legyenek elvárásai? Miért neki nem lehet? Ő egy senki érje be egy bunkó paraszttal?


Amúgy kérdező: 16 évesen sokszor csalódni fiúkban túlzás

2013. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
mert az átlagos vagy kicsit szebb csajok már hajlamosak olyan magas léceket tenni, hogy lehetsz te akármilyen jó arc, ha nem vagy éppen elsőre az esete, esélyt sem ad. nem mondtam h bunkó parasztokkal érje be mégis ezt tette eddig mivel sokat csalódott 16 évesen. ezeknek a fiataloknak két atyai pofon idejében elcsattintva többet érne mint bármilyen mostani utókísérlet a nevelésükre. nem az a gond h vannak, hanem h túl nagyok az igények, de közben minden jöttmentnek odaadják magukat akik a mai menő stylet követik. paradoxon. okádnom kell.
2013. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is válogatós vagyok a nők terén. Nincs ezzel semmi baj. De nem értem, hogy csalódhattál sokszor.
2013. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
3as, ugyan ezt írtam volna le.
2013. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj bizonyos mértékig.
2013. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

3. Válaszoló.3.válaszoló: nem árulom a testem pénzért a sarkon. Ajánlom az értelmező kéző kéziszótárt! ;) Ne ítélkezz, ha nem ismersz!

Kb. Ha 5pasim volt.. Nagy teljesítmény. (y)

Normálisan kérdeztem, normális választ várok. :)

2013. aug. 22. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!