Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy annak ellenére, hogy nekem nagyon sok lány bejön külsőre, mégsem találom a jellemre megfelelő lányt? Túlságosan válogatós lennék jellemre vagy mi a gond?

Figyelt kérdés
A túlsúlyos, nagy darab lányokon kívül szinte midnen lányhoz tudok vonzódni, ha jellemre is megfelelő és elbűvölő lányról van szó, de valahogy nem találok olyan lányt, aki megfelelne nekem jellemre és ne lenn már foglalt. Buta, felszínes, anyagias, hisztis,utálatos, szívtelen lányokat bárhol találok, de nem tudok hozzájuk vonzódni legyenek akármilyen szépek is külsőre.
2013. febr. 7. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Apa, kezdődik, hozd a sörétest!
2013. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
(Azt nem értem, ha mindig szinte szóról szóra ugyanazt írod le, miért követed el ugyanazon helyesírási hibákat...)
2013. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A válogatás természetes, ne is elégedj meg akárkivel.
2013. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert nagyon kevés normális lány van, és ők is mind foglaltak.
2013. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbálkozz bármilyen testalkatú hölggyel! Meg fogod találni, akit keresel, és aki téged keres, ha kicsit tágítod a világodat. Ha "nagydarab", a kedvedért le is fog fogyni, csak adj rá neki esélyt. :)
2013. márc. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!