Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítene valaki értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki értelmes megoldást találni erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
3 éve megismertem egy srácot akivel megtetszettünk egymásnak. Én teljesen beleszerettem, de neki sok éve barátnője volt, akivel nem akart szakítani, sem megcsalni. Aztán elég sok őrlődés után lefeküdtünk egymással és rohadt jó volt a szex. Azt ő kikötötte, hogy nem fog szakítani. Aztán 2 évig így összejártunk és szexeltünk. De ez a helyzet kezdett egyre tarthatatlanabb lenni, mert ugye nekem egy ilyen szituációban esélyem sem volt normális kapcsolatra senkivel, ráadásul szenvedtem attól, hogy másodiknak tartanak. De nem akarok itt mártírkodni, hisz én ebbe így mentem bele. Szóval úgy döntöttünk, hogy ez így nem mehet tovább. Megbeszéltük, hogy nem szexelünk többet, de mivel alapvetően ez nemcsak a szexről szólt, hanem jókat beszélgettünk, kedveltük egymást, ezért megbeszéltük, hogy legyünk barátok. Így is történt, aztán nekem nagyjából fél év alatt sikerült magam túltenni a srácon. Találtam egy rendes fiút, akivel járni kezdtünk. Szerelmes voltam és boldog és örültem, hogy végre van egy rendes párkapcsolatom, amire már régen vágytam. Most fél éve járok a barátommal, de sajnos már nem olyan nagy a szerelem. Főleg a szex nem jó. Aztán az történt, hogy a barátnős srác (aki még mindig barátnős) nem rég áthívott magához 2 napra. Át is mentem és teljesen tisztességesen viselkedtünk, külön szobában aludtunk. Szóval baráti volt a dolog. Csak az a bökkenő, hogy hiába telt el egy év, hogy utoljára szexeltünk és én azt hittem, hogy rég túl vagyok rajta, kiderült, hogy nem. Amikor áthívott, megremegett a térdem, amikor ott voltam, akkor éreztem csak igazán, hogy valójában ő még mindig hiányzik nekem és amikor vége lett a 2 napnak, szomorú voltam. De most mit csináljak? Az eszemmel tudom, hogy nem szerencsés ilyenekre gondolnom, de hiába telt el 1 egész év, még mindig csak vele akarok szexelni. 24/L
2013. aug. 22. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb lenne, mielőtt meghúznád a ravaszt, kötelet tennél a nyakadba és a dunába ugrás közben sütnéd el a fegyvert. Ennyire gerinctelen ember nem lehetsz te sem és a srác sem.
2013. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben az esetben ez lenne a tisztességes: szakíts a barátoddal (hiszen nem szereted igazán, a szex sem jó, még fiatal vagy, találsz valaki mást), zárd ki a másik csávót az életedből 100%osan, mert a leírás alapján egy görény. Mégis miért csinálja ezt a barátnőjével?
2013. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A párod igazából már csak egy pótlék, arra van hogy jobb mint a semmi. Valamennyire átvered őt.


A szerelem elmúlt és utána nem maradt semmi , és ez a baj, hogy semmi, csak megszokás.


Gondolkodj el h miért vagy a pároddal, viszont ha a másiknak jó a kapcsolata akkor el kell engedned, és jobb lenne minden kapcsolatot megszakítani vele, többet nem találkozni, mert újra és újra és újra felborítja az az életedet mikor megjelenik.

2013. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mostani pasiddal szakits, hiszen ugyse szereted, legyel egy darabig egyedul es tisztazd magadban pontosan mit, hogyan kitol es milyen aron szeretnel.
2013. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy. Most még nehezebb lesz kiszállnod és 2x olyan fjdalmas lesz, mint elsőkörben volt, és évek fognak eltelni, és te a padlón leszel, hiába lesz bárki melletted, mind addig mig ki nem irtod magadból.
2013. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ujat meg engedd el, hogy lehetősége legyen egy normális kapcsolatra, ahol szeretni fogják.
2013. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én ugyanebben a helyzetben vagyok... Bár a srác azóta szakított a barátnőjével, de tőlem még mindig nem akart komolyat... Most én is együtt vagyok egy rendes sráccal, de nem elég erős a szerelem, és a szex sem valami jó vele... Közben ráadásul a másik srác most kitalálta, hogy mégis velem akar lenni... Sajnos nem tudok neki hinni, a baráti kapcsolatot ettől függetlenül fenntartjuk... Én úgy döntöttem, hogy sodródok az árral, és a jelenlegi kapcsolatomra igyekszem koncentrálni, mert ez a fiú tényleg megérdemli.


20/L

2013. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mutasd ezt meg a "szerencsés" párodnak, biztos büszke lesz rád. Ja, és szívből kívánom, hogy ha össze is jön egy komolyabb párkapcsolat, csaljon folyamatosan a partnered, mert az ilyen ringyók mást nem érdemelnek.

Lehet, hogy a srác a legaljasabb a történetben, de beléd sem sok tisztesség vagy együttérzés szorult.

2013. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!