Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy ezt nekem kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy ezt nekem kellene tudnom, de mit adhatnék a barátomnak névnapjára?

Figyelt kérdés

Körülbelül vasárnapig van időm.

Tudom, hogy én ismerem, nekem kellene tudnom, de a következő probléma áll fent: valahogy mindig "mellé lövök".

Eddig ezeket kapta tőlem:

-gravírozott toll

-két póló amire én rajzoltam

-plüss kulcstartó-nem használja

-plüss tigris-a földön landolt, aztán most a kanapé tetején

-karkötő az Ő kérésére(bár nem olyan mint amire vágyott, de én csináltam Neki)-nem hordja Őket, holott azt mondta fogja

-közös nyaklánc-egy ideig hordta, de már nem

-bögre a nevével-a szekrényben landolt, mert nem iszik bögréből csak műanyag pohárból

Régen akart volna alsónadrágot amire rajzolok neki, most felvetettem, de már nem akar. Az ilyenek, mint törölköző, közös képes párna, szerintem egynek sem örülne. Hobbija a biciklizés és a gépezés: LOL-ozik, Battlefield, és még egypár játék. Nem sportol, nem néz focit.

Egyszerűen nincs több ötletem. Megkérdeztem, hogy mit szeretne, de olyanra meg nincs pénzem-nem tudom hol lehet kapni.


2013. aug. 22. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán szokás ajándékot venni névnapra? Nekem a barátnőm meghúzta a fülem, azt annak is örültem.


Gondoltam milyen figyelmes, hogy nem felejtette el, holott én magam igen.

2013. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nincs valami hiba a bicikli-én egy csengő vagy valami apróság, vagy valami számítógépes játék esetleg mikrofon,webkamera.... bár igazán nem értem mert tök jó dolgokat írtál és nem tetszettek neki? A helyedbe már nem biztos hogy törném magam, mert beleunnék hogy semmi sem nyerte el a tetszését annak ellenére,hogy szívből csináltam.
2013. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak még szerintem a boltban EVM (ezt vedd meg azt hiszem a pontos neve) játkok kb 2000 Ft-ért. Elég sokfajta játékot árulnak és mindenféle kategóriában. Nem egy megfizethetetlen kategória és biztos találnál olyat amit szeret. Ha megmondod az eladónak mivel játszik a barátod, tuti ajánl valamit ami bejön neki. :)
2013. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tény, hogy nem mindenhol adnak ajándékot, de valahogy én úgy érzem "illene". :(Mármint, megbeszéltük, hogy ilyen hónapfordulót nem ünneplünk, de szülinap, névnap, meg évfordulót igen. Meg hát a családomban és az övében is így szokás.
2013. aug. 22. 23:21
 5/6 A kérdező kommentje:

Húúúú, köszönöm az ötleteket, ennek viszont megörültem!!

A biciklijére még szeretne pár dolgot, de abba nem nagyon merek beleszólni, mert megvan a maga elképzelése, Ő rakja össze a biciklit a barátjával.

De ezs e egy rossz ötlet! A játékos is nagyon jó! Kb. pont 2000 forintom van, amiből tudok gazdálkodni, így ez most nagyon jól jönne. Talán akkor nagyon boldoggá tenném.:)

Hát én is kivagyok már a sok gondolkodástól.:D

2013. aug. 22. 23:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Az összes ajándék olyan személytelen vagy kacat jellegű..
2013. aug. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!