Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak feláll ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak feláll ha az ölébe ülök. Miért? 15/L

Figyelt kérdés

Légyszi ne írjatok lesajnáló kommenteket, mert nagyon tapasztalatlan vagyok e téren.

Szóval..múltkor a pasim ölében ülve néztem a tvt és éreztem hogy kemény neki. Ez mit jelenthet? Ez jó érzés neki?


2013. aug. 22. 23:42
1 2
 11/17 Szergej55 ***** válasza:
Háááááát, seeejtéésem siincs.
2013. aug. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Na jó, akkor tessék, egy "normális" válasz. :) Gondolom hasonló korú, mint Te vagy. Tombolnak benne a hormonok és még ő is nagyon tapasztalatlan ezen a téren. Az intim közelséged (még így ruhában is) olyan agyi reakciókat váltott ki benne, amitől ez történt. Ez azt jelenti, hogy tetszel neki, szexuálisan is vonzónak talál Téged, ami jó jel. :) Ha csak egy szál bugyiban lettél volna és kicsit mocorogsz, valószínűleg el is durrant volna a nadrágjába. :) Ennél részletesebben bármilyen biológia könyv emberi szexualitás fejezetében olvashatsz.
2013. aug. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
19%

Nekem is felállna ha az ölembe ülnél!

24F

2013. aug. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Mégis minek pasizol már, ha még ennyit sem tudsz?!
2013. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
Persze,hogy jó érzés,tetszel neki,addig örülj,amíg nem más csajtól ágaskodik ennyire.
2013. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
ez azt jelenti hogy, meg akar ölni!:D
2013. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%

lehet ráültél, mozogtál és a gondolat hogy ilyen közel a cél...

nekem is beleültek és felállt... ketten voltunk mi fiatalok, és mondtam neki...

elkezdett direkt mozgolódni... nagyon jo volt...

2017. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!