Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a baj?

Figyelt kérdés

Fogalmam Sincs miért de 3 hete minden este sírva alszok el, ha elalszok. Azon töprengek, hogy semmire se vittem az életben. Igaz hét nővel

Voltam màr, de Nem volt még barátnőm, barátaim sincsenek. A család támogat mindenben, de én nem érzem fontosnak az elismerésüket. Másokéra vágyok. Bűntudatot érzek minden szír szarért és nem vagyok tökős vàltoztatni. 3 éve probàlok felszedni valakit. A szüleim halálra nyaggatnak hogy mikor lesz már csajom, stb... Ebben a tanévben próbáltam a társasági életemre fókuszálni, de nem ment. És még matrmatikából is megbuktam. Tanulhatok egész nyáron. Hogy a fenébe kezdjek hozzá az életemhez. Gimnáziumba járok, Az osztályom egy kupac seg gfej, beképzelt, antiszociális kimaradokmindenből típus. Valaki adjon jelet merre tovább.



2013. aug. 23. 03:15
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
17F
2013. aug. 23. 03:16
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

3,14csába Kisfiam!

Ne rinyálj, 7 nőd volt, a szüleid támogatnak, csak tanulnod kell és összeszedned magad. Más irigyelné a sorsodat.

2013. aug. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
a kérdésedre a válasz Igen! nem is anyukádékkal. Változtass magadon menj el bulizni vagy gyúrni vagy olyan helyekre ahol másokkal ismerkedhetsz ;)
2013. aug. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én mit mondjak, csajom se volt, barátom ha van 3, sokat mondok, én is 17 vagyok, és fizikából buktam. Én se változtattam még, én sevagyok elég tökös hozzá, de tervezem hogyha átmegyek, igenis fogok változtatni! Még ha én magam se tudom hogy kezdjek hozzá, de meg kell tenni!!! Ez a hozzáállás kell neked is!
2013. aug. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Én is 17 vagyok és nem buktam xd

De amugy ja a gimi az szívás.

2013. aug. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

#4


Csak egy kérdés: Csak akkor fogsz változtatni, hogyha átmész?:D

2013. aug. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Azon töprengek, hogy

semmire se vittem az életben.


Mondod 17évesen. -.-.

2013. aug. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
amha van egy kis energiád még akk nézd vissza a kérdéseket.Rengeteg hasonlo volt már írnék én még de 1.telefonrol vagyok,2.mindent leirtak már,3. hajnali fél 4 van !!!!!!
2013. aug. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
17 évesen szerintem örülj az életnek és ne gondolkozz ilyen negatívan mert semmi értelme Tök fiatal vagy még előtted az egész élet :$
2013. aug. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

A kérdésed:" Velem lehet a baj?"


Igen!

2013. aug. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!