Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkora tabu a barát/bará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora tabu a barát/barátnő exe?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mekkora tabu?
2013. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hülye társadalmi berendezkedés. Mert ha vele dugott korábban akkor biztosan folytatódhat.

Meg egy szakítás is csak rossz lehet, csak ellenségeskedve lehet elválni. Mintha egy kapcsolat nem érhetne véget intelligensen, békében, és mert korábban volt köztük valami ez után már nem lehetnek csak barátok előbb utóbb biztos megint kefélni fognak. Totál hülyeség. Több exemmel is jóban vagyok, és csak barátok, semmi több.

Párom exei meg nem érdekelnek. Ő most velem van. Ha meg akar csalni miért pont egy exével tenné? Érdekesebb egy új, ismeretlen ember. De nem teszi, és én meg megbízom benne, ahogy ő is bennem. Ez ennyire egyszerű kéne, hogy legyen!

2013. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem egészen így értettem. Arra akartam célozni hogy például ha mondjuk èn összejönnék valamelyik barátnőm exével akkor mindjárt kezdődne a susmus hogy uuu milyen dolog hogy xy exével jár...
2013. aug. 23. 11:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is minden exemmel jóban vagyok. Normális, ismerősi viszony, beszélgetünk egymással, nincs semmi korlát. Egyáltalán nem érdekel, hogy kivel jön össze az exem. Ha boldog, akkor én is.
2013. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A 2-esnek üzenném:

Nem teljesen hülyeség, mert mondjuk azért csalhatja meg valaki az exével a párját, mert még mondjuk szereti?! :) Lehet hogy szakítottak és most veled van, de nem tudhatod, hogy elfelejtette-e egyáltalán. Lehet, hogy csak "pótlékként" jött össze veled, és a szakítást se gondolta igazából annyira komolyan egyik fél sem, szóval nem hiszem hogy pont miattad nem jönnének össze újra. Itt egy példa:

A pasi meg a csaj szakítanak mondjuk akár egy félreértés miatt, vagy akármi miatt.. De mindketten szeretik egymást, DE ugye mégis szakítanak.

1 hónap eltelik így, mindkettő várja a másikat, hogy tegye meg a lépést a békülés felé, de egyik sem teszi. Mindketten azt gondolják, hogy a másik már biztos nem szereti őt, ezért.. mit tesznek? Összejönnek valaki mással. A pasi összejön veled, de lényegében csak azért, hogy féltékennyé tegye a volt nőjét, esetleg veled akarja elfelejteni... Jártok pár hétig, aztán egy buliban véletlenül összefut a volt nőjével, akivel akár részegen akár józanon elkezdenek beszélgetni és rájönnek, hogy félreértés történt. Ekkor biztos meglódul a pasiban az az érzés, hogy hátha kibékülnek..és kész, meg is történt a megcsalás a volt nővel.

Ez lehet épp filmbeillő volt, de láttam már ilyet a környezetemben, nem is egyszer!

2013. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én személy szerint a barátnőm exével nem jártam volna sosem, mert folyton motoszkálna az agyamban, hogy előttem a barátnőmmel csinálta ezt meg azt... A barátnő az egy közeli személy és én normál esetben mesél a kapcsolatáról a barátnőjének és fordítva is.


Különben meg ha előtte megbeszélitek, hogy mit szólna hozzá és te mit gondolsz, akkor nem probléma. Nem?


De én nem is voltam ilyen helyzetben, de így is motoszkálnak dolgok a fejemben úgyhogy tök mindegy olyan szempontból, de legalább nem ismerem a nőszemélyt.

2013. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ezt anyukádztól kérdezd meg miért nem tanította meg neked a minimális alapintelligenciához, és emberi tartáshoz szükséges dolgokat.
2013. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy a másik exével járni... én azt hittem, beszélni róla.


Ezt a kérdést akkor tedd fel, ha volt egy fájdalmas szakításod, még szereted az exedet, és egy haverod összejön vele. Na akkor megérted, hogy miért tabu.

2013. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most én járok egy barátnőm exével...de neki csak azért volt a gyerek hogy legyen neki...meg szart a fejére, és a csaj szakított vele mert nem szerette...szóval így is elítélendő?
2013. aug. 23. 12:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni, nálam az exek haver/barát akárkicsodája tabu volt/van/lesz.

Egyszerűen semleges-mint egy munkatárs. Nemtelen lény.

2013. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!