Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy új kapcsolatnál mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy új kapcsolatnál mennyi idő, míg meglátod a másik igazi arcát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az eleje izgalmas, mindenki eltűr olyan dolgokat is a másiknak, amit amúgy nem. De mennyi idő, míg rájönnek a felek, hogy ez meg az nem tetszik a másikban? Vagy ez attól is függ, hogy mennyit vannak együtt?

2013. aug. 21. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
3-4 év vagy több.
2013. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha együtt élnek akkor már 6 hónap után
2013. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha zátonyra futó kapcsolatról van szó, akkor egy jó fél év, ha örökké tartóról, akkor az első perctől ismerned kell.
2013. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
493 nap 13 óra 22 perc 51 másodperc
2013. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez kapcsolat függő és azon is múlik hogy milyen intenzív a szerelem.

Amúgy én úgy szoktam kezdeni egy kapcsolatot, hogy elmesélem milyen rossz dolgokat tettem eddig és milyen rossz tulajdonságaim vannak, szóval nem árulok zsákba macskát :D

2013. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
el kell szomorítsalak, de 2 élet is kevés hozzá.....
2013. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Én például nem jönnék úgy össze valakivel, hogy előtte ne ismernénk meg egymást rendesen. Persze, semmi sem állandó, meg sok dolog csak összeköltözés után derül ki, de azért van egy határ... Nálam például nincs az, hogy az elején eltűrök dolgokat, később meg nem. Ha szeretek valakit, akkor azt elfogadom a hibáival vagy nekem nem tetsző dolgaival is, és akkor úgy állok hozzá, hogy ő ilyen, és ilyen is marad.
2013. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát igazából nem együttélés kérdése... Ha szerelmesek leszünk valakibe, akkor elkezd termelődni az un. boldogság hormon (endorfin), ami kb. másfél vagy egy éven át termelődik. Ez az idő az amikor mindent rózsaszínben látsz, és igen elnézed a párod szinte összes hibáját. Nem olyannak látod, mint amilyen valójában. 2 év elteltével azonban ez a szerelem "átalakul"-azt mondják... és két év után kezded őt valójában megismerni, legalábbis hormonok szintjén így működik a szakemberek azt mondják, ettől függetlenül én 4 éve vagyok együtt a barátommal és úgy érzem, hogy még mindig úgy szeretem, mint a legelején, ha nem jobban :D
2013. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A négyessel értek egyet!


Attól függ, mennyire vagy jó emberismerő illetve mennyi időt töltötök együtt. Én kb 6 hónap után láttam a negatív oldalát.

2013. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!