Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy csak hitegettek, szívattak kapcsolat helyett?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Állandóan... xD
2013. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem ez már valamennyi férfival előfordult. Ha ezt észre is vesszük egyből kerülni kell az illetőt. Nyereség biztos nincs.
2013. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, és bizony előfordult ám! Sok lány csinálja ezt ám! Nem szentek azok...
2013. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányok nagyjából csak erre képesek...
2013. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokat elárul, hogy csak fiúk írnak, de inkább a fiúkról.
2013. aug. 23. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és előfordult. :) Majd így lesz, majd úgy lesz, aztán csak vártam és vártam és nem történt semmi. Ellenben egyik este végighallgattam a szomszéd szobából (egyetemi kollégium), hogy hogy szedi fel a csajt ugyanazokkal a dumákkal, mint amikkel engem. Aztán sorra derült ki milyen csajokat fűzöget még mellettem. A szívem majd meg szakadt, hiszen én akkor már többet éreztem iránta. Azt hitte ugyanolyan naív idióta vagyok, mint eddig az összes többi, egy kis pénz lobogtatás és befogom a számat, maradok továbbra is mellette biztos pontként, még ha tudom is mit művel. Hát nem nyert. :)

Tudom, hogy fontosabb voltam neki, mint akkoriban bármelyik csitri, akit mellettem fűzött. Ez akkor derült ki számomra, amikor közöltem, hogy engem végleg felejtsen el. Nem feküdtem le vele, tehát nem a biztos lyukat jelentettem neki, hanem valami egészen mást, de akkor már mindegy volt. Kb 4 hónapig játszottuk ezt. Amikor a sarkamra álltam és azt mondtam eddig tűrtem teljesen megváltozott. Nem tudom ez meddig tartott volna és nem is bánom, hogy nem tudtam meg. Utálom ha szórakoznak velem.

2013. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!