Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Eddig egyszer voltam igazán szerelmes,de mikor járásra került volna a dolog teljesen megbolondultam és elküldtem a srácot. Ezt később nagyon megbántam,de úgy gondoltam hogy már nem tudok mit csinálni. Azóta egyik kapcsolatom sem működött tovább 1-1,5 hétnél.Képtelen vagyok bárki mással járni,mindig csak rá gondolok,és egyfolytában magamat hibáztatom.Hogyan tudnám elfelejteni? Vagy így 2 évvel később érdemes lenne még beszélnem vele? Bár ha nem sikerülne azt biztos nem bírnám ki.
2013. aug. 23. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Na figyelj, először magadban kell rendet tenned. Tetszik neked, szerelmes vagy belé? Ha a válsz nem akkor hagyd a francba. Ha a válsz igen, és akkor beszélj vele. Ha elutasít a srác, akkor legalább tudod, és szintén hagyd a francba. Elfelejteni nem könnyű, keress olyan dolgot ami lefoglalja az agyad, és nem gondolkozol közben.
2013. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem,de nagyon félek hogy ha ennyi idő után írnék neki biztos hogy elutasítana.Azóta már biztos boldog,talált valaki mást,és elég önzőség lenne a részemről,hogy ha most felborítanám az életét.De én ezt így már nem bírom,egyfolytában csak eszem magam,ami előbb utóbb tönkre fog tenni.
2013. aug. 23. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyi próbáld meg.Ha elutasít akkor tényleg fogod tudni h muszáj elfelejtened,ha pedig nem teszel semmit akkor csak magadat fogod tovább kínozni,h vajon ő érez e valamit.És később az idő múltával sokkal jobban megbánjuk azt amit nem tettünk meg,mintsem az amit megtettünk.

Ha beszéltél a sráccal írj :)

És kitartást,szedd össze magad

2013. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megpróbálom összeszedni magam és beszélni vele,bár azt sem tudom,hogy mit mondhatnék neki azok után,hogy én pattintottam le.
2013. aug. 24. 08:04
 5/7 anonim válasza:
Egyébként hány éves vagy? mert mintha magamat olvasnám, és én sem tudom, mit tegyek!
2013. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok,de már komolyan nem tudom hogy mit csináljak. Nagyon szeretem meg minden de félek hogy már talált valaki mást és nem akarom akkor tönkre tenni a boldogságát.
2013. szept. 7. 16:52
 7/7 anonim ***** válasza:

3-ik vagyok...

Csak barátilag közeledj akkor hozzá,és szép lassan puhatolózd ki van e valakije...

2013. szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!