Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám minél gyorsabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám minél gyorsabban elfelejteni az exem? Vagy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Több év után szakítottunk nagyon sok időt töltötünk együtt és nagyon megszeretük egymást de végül a sok veszekedés,más célok és a külömbségeink miatt szakítottunk.Ő szakított de még azóta is beszélünk néha(úgy érzem hogy még ö se tudta magát tulteni rajta).Utánna futni nem akkarok hiába szeretem nem akkarom hogy szorakozzon velem.Szóval akinek volt hasonlobba része segitsen előre köszönöm!

2013. aug. 14. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
:)
2013. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Foglald le magad, kezdj el sportolni, vagy valami hobbit, beszélgess sokat a barátokkal, beszéld ki magadból amit csak tudsz. Most csak a barátokra számíthatsz, járj el bulizni, vagy elég ha otthonról elmész csak változzon körülötted a környezet folyamatosan.
2013. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legyen új hobbid, járj el új közösségbe és lehetőleg táncolj. csoport tánc mint pl.: a hóra az ilyenre tökéletes. vagy zumba.

Tanulj valamit tanfolyamon. Szerezz új barátokat, és támaszkodj rájuk és a régiekre is! Beszéld ki őt magadból és sírj jó sokat. Majd próbálj meg sokat mosolyogni.

Ja és egy darabig mindenféle kapcsolatot szakíts meg vele!

2013. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én eljártam bulizni a barátnőmet agyon traktáltam a bajaimmal elmondtam mindent sírtam neki ami jött sokat lógtam barátokkal és elmentem nyaralni 1 hétre itt Magyarországon. és sikerült túl tennem magam rajta 2 hónap után... (és vasárnap összefutottam vele és szerencsére semmi érzés nem jött fel, túl vagyok 100%osan rajta)
2013. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket:)
2013. aug. 14. 15:58
 6/6 anonim válasza:
Igen,legyél minél többet a barátaiddal,csináljatok extra baromságokat,hogy még véletlenül se jusson eszedbe az exed.;) Vagy ha tényleg nem tudod elfelejteni szíved hölgyét akkor meg beszélj vele,hátha ő is érez valamit még irántad!:)
2013. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!