Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írnátok különleges, megtörtént...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok különleges, megtörtént szerelmi történeteket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 22:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
Miért ne? Megtörtént szerelmi történet írásához meg kell törétnnie valaminek:D:D te szeretnél írni?? hát próbáld meg, és rakd fel ide valaki mindig elolvassa és megmondja a véleményét.
2011. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem nincsen semmi különös történetem, ezért arra vagyok kíváncsi, hogy veletek mik történtek. -.-"
2011. júl. 11. 20:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez valamiféle feladat ?Vagy, csak úgy érdekelne ? Mert interneten rengeteg van, esetleg régi könyvekben. regényekben :D
2011. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ezen mit nem lehet érteni? :D

Olyan élménybeszámolókra vagyok kíváncsi, amikor valami érdekes dolog történt veletek, az első randin, vagy ilyesmi.

2011. júl. 11. 20:24
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer találkoztam egy chates sráccal 3 év chatelés után.. Addig legjobb barátok voltunk. Mondhatom azt is, hogy szerelmesek. Amikor találkoztunk kiderült, hogy abszolút nem szimpatikus, tök nyomorék volt, ráadásul részegen jött el a talira. Alig tudtam lerázni. Utána próbáltam megszabadulni tőle de elkezdett zaklatni. Hívogatott, megkereste hol lakok, hívogatta az ismerőseimet.

Elég romantikus ? :D

2011. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mi együtt csákányoztunk egyszer, mert dolgozni mentünk valahova. Jah, én is csákányoztam... lány vagyok. Aztán összejöttünk. ez 3 éve volt :) Most is együtt vagyunk.
2011. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem különös,de azert irok:D

van egy csaj meg egy srac,akik osztalytarsak. 1,5szerelem utan egy nyaralason ,a volt osztallyal kirandultak:D aztan ittak. a csaj szerelmet vallott,a fiu meg örült neki. aztan utana dumaltak,holt reszegen. a fiu lesmarolta a lanyt. de utana a lany mar nem nezett ra,tagadot mindent.aztan elhalvanyult a dolog. mikor legközelebb talalkoztak fesztivalon,a fiu leste a lanyt,de a lany megalazva erezte magat,mikozben latta h multkor a fiu egy masik csajjal flörtöl. a srac meg csak nezte a lanyt,de a lany mar eleget szenvedett és ugy gondolta,mar nem dől be a fiunak. amugy rendes srac,csak elvezte,h több csajnak is kell. de csak azt az egy lanyt szerette. a lany meg ezt nemtudta,és jol bepialt a fesztivalon,és smarolt a srac egyik jobaratjaval. :((( aztan leis feküdt vele...most meg attol fel,h terhes-.- omg

2011. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Elmesélem a mi történetünket.

17 éves voltam, amikor felmentem ide, gyakorira és írtam egy ezotériás kérdéshez. Feltűnt egy 18 éves fiú válasza, nagyon megfogott amit írt. Írtam neki Privátot és emailben beszélgettünk. Akkoriban neki volt egy hosszú kapcsolata(több éves) de én első nap beleszerettem. Több évet szenvedtem miatta és vártam rá. És meg lett az eredménye. 4 év után tudtunk találkozni Debrecenben :) Én ott lakok mai napig. És elment dolgozni, hogy le tudjon jönni hozzám(240 kmre lakik.) :) SEMMI NEM LEHETETLEN! azóta is együtt vagyunk, sőt össze is költöztünk.

2011. júl. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 angyalka0714 válasza:
Az én szerelmi történetem különleges hisz évek óta ismerem a szomszédsrácot mindig velem táncol mindig beszélgettünk ha busszal jövünk haza ám az utóbbi időben nem beszélünk mivel összevesztünk szerintetek adjak neki még 1 esélyt??
2011. júl. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 angyalka0714 válasza:
egyszer mikor nem számítottam rá találkoztam vele és ő elkezdett dicsérni h milyen csinos vok stb és mikor hazafelé mentünk télen a kapuajtóm befagyott és nem tom bemenni ezért ő felájonlotta h menjek át hozzájuk h én átmentem de mondtam neki h nem maradok és hát nagyon tőlük se tudtam átmenni és bevoltam íjedve h náluk kell maradnom..
2011. júl. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!