Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pár szakít, utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pár szakít, utána miért van az, hogy nem tudnak barátok lenni?

Figyelt kérdés
Miért kell folyamatosan puffogni egymásra? Segítenétek megérteni ezt az egészet?
2013. aug. 24. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert mindketten haragudnak a másikra hogy nem lehetnek egymással
2013. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki puffogva válik el a másiktól.

Ha puffogva válnak el, lehet benne pl büszkeségi kérdés (csorba esett valamelyik fél büszkeségén).

Ha normálisan válnak el, azért nem lehet barátság, mert eleve más motivációval találkoztak (szerelem), és legalább az egyik fél még érez a másik iránt valamit. Vagy feltörhetnek később is az érzések.

Ha például a szakítás után 2 hónappal úgy akarsz találkozni az exeddel, hogy igyunk egy kávét, és beszélgessünk, folyamatosan emlékek törnek fel, és nem baráti közös emlékek, hanem párkapcsolati.

2013. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mert ott maradnak az érzések és nehéz úgy egy barátság, h az egyik mindig többet érez, pláne ha az egyiknek kapcsolata lesz és ezt a másiknak végig kell néznie...:) meg a pasik gyakran mondogatják h "nosztalgia szex"...amire ha a másik nem vevő...elég kellemetlen...akárhogy is nézzük :/
2013. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Múlik ez azon hogy milyen okból váltak szét. Nyílván ha egy harmadik miatt akkor a megcsalt fél puffoghat, jogosan is.De ha kihűlt érzelmek miatt mentek szét akkor a barátság, a kötődés megmaradhat és ez átválthat egy jó kapcsolatra.Sőt ha puffogva is váltak szét az évek alatta ez elmúlhat, és barátként is tekinthetnek egymásra.Nekem van ilyen meg olyan exem is.Van amelyikkel a mai napig jóban vagyunk, szívesen beszélgetünk, de van amelyikkel ha találkoznánk is nem köszönnénk egymásnak.
2013. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy mert még nem múltak el az érzelmek, vagy olyan sérelmek miatt történt a szakítás, amin nem tudják magukat túltenni.
2013. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű az oka: Mert fiú és lány között nincs barátság.
2013. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem már kellett szakítás után "barátságot" szimulálni, mert össze voltunk zárva

ő szakított velem, neki ment is a dolog, nekem nem és érezte is rajtam

mindig többet akartam és csak felidegesített azzal, ha jött oda barátként vigasztalni vagy tanácsot adni

most amúgy, ahogy te fogalmaztál puffogunk egymásra, vagyis én rá, mert kiderült utólag, hogy nagyon sokmindenben hazudott

2013. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Nokomment ***** válasza:
100%

A párommal 6 év után szakítottunk. Ez volt 10 hónapja

Szép lassan kihűlt a kapcsolat, ebben mindketten hibásak voltunk, de ő jobban. :) Teljesen jó kapcsolatban váltunk el.

Pár hónapig nem találkoztunk és kb. mint a régi haverok, úgy vagyunk.

Részemről lezárt a dolog, de ha azt mondja, hogy épp kellek neki egy körre, akkor nem fogok nemet mondani.

Szerintem ez függ a jellemtől, hogy ki hogyan viselkedik a másikkal szakítás után. Az már rég rossz ha valakik haragban válnak el, mert ott valami félresiklott a kommunikációban.

Én át szoktam menni tanítani neki 1-2 receptet, segítek sütni... Ő is segít amire meg kérem, mint a barátok.


26/F

2013. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, tudnak barátok lenni, sőt, a jelenlegi barátnőm egyik legjobb legjobb barátja az exe. Ők rendezték a kapcsolatukat, megígérték egymásnak, hogy nem szólnak bele a másik életébe és eddig tökéletesen működik :D
2013. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-9. Csak jelzem, hogy ott biza lesznek még bonyodalmak. Egy kapcsolat akkor van lezárva, hogy 0 a kontakt és a köszönésen kívűl nem beszéltek semmit. Gondoljatok csak bele, hogy egy bizonyos idővel ezelőtt tetszettek egymásnak, leszopta a lány a fiú farkát, smároltak. Ezek nem véletlenek, csak idő kérdése. De Ti tudjátok.

Ha az én barátnőmhöz menne át az exe segíteni, receptekért vagy bármiért és partner benne, segít neki stb, akkor minden kérdezés nélkül szépen fognám és kidobnám a csajt. Halál komolyan!

2013. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!